Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
Ben arkadaşlarla iddiaya girdim bu konudada hackliyeceğim ama benim face hesabımı hackliyeceğim o zaman suç olmaz heralde

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
son bir şey daha soracağım ben virüsü kurdum en son yerinde install diye bir şey açtı belgelerime ona tıklayınca hiçbir şey olmuyo program falan açmadı mail adıda istememişti kurarken bu sorunu nasıl düzeltebilirim

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
son bir şey daha soracağım ben virüsü kurdum en son yerinde install diye bir şey açtı belgelerime ona tıklayınca hiçbir şey olmuyo program falan açmadı mail adıda istememişti kurarken bu sorunu nasıl düzeltebilirim

Konuda resimli anlatimi mevcut kurulumda prog files seciniz.

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
kardeş agustes keyloggeri seçtim kurulum falan her şey bitti gmailide ayarladım test maili gönderdim başarılı oldu ama şifre gelmedi nie gelmemiş olabilir :)

Son düzenleme:

Fry

Yeni üye
29 Eki 2014
10
0
selamlar
Benim içn Ftp'ye sorunsuz ve düzenli olarak logu göndermesi yeterli resim vs gerekli değil.
Hangisini önerirsiniz?

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
kardeşlerim en son sorum bu bu sefer gerçekten diğer herşey halloldu agustes keyloggeri indirdim ama ben bunu karşı pc ye atarken windows defender bile bunun virüs olduğunu algılayıp siliyor algılanmasını nasıl engelleyebilirim ve bir şey daha ben bu keyloggeri kullanırken şifrelerim başka bir hackerin mailine gitmemiştir değil mi ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
kardeşlerim en son sorum bu bu sefer gerçekten diğer herşey halloldu agustes keyloggeri indirdim ama ben bunu karşı pc ye atarken windows defender bile bunun virüs olduğunu algılayıp siliyor algılanmasını nasıl engelleyebilirim ve bir şey daha ben bu keyloggeri kullanırken şifrelerim başka bir hackerin mailine gitmemiştir değil mi ?

undetected bolumunden crypter paylasimlarina bakiniz/

wanttobehappy

Katılımcı Üye
29 Nis 2010
363
0
Mersin
S3l4m kardeşim. Aguatesi önermşsin. Yine bu ardamax sürümümüdür ? AYRICA serial yada crack i konu içinde mevcutmudur Burd4. KOlay Gelsi/\/

Letitbe

Üye
4 Kas 2014
53
0
manisa
doğru usta da bu kadar hemen silmesini beklemiyordum izin ister diye düşünüyordum ondan yani sağol bu arada şimdi kapatıp yine deniyeceğim bakalım bir şeyler yapabilecek miyiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.