Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cakab3y

Yeni üye
29 Eki 2014
36
0
uzamanız kardeşim eline saglık.önerdiğin logeri indirdim.
benım sana bir kaç sorum var..
bu loggerı facebook uzerınden yedirebilrmiyim?
launcher uzerınden gırılen oyunlarda mail ve şifre gelirmi?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
uzamanız kardeşim eline saglık.önerdiğin logeri indirdim.
benım sana bir kaç sorum var..
bu loggerı facebook uzerınden yedirebilrmiyim?
launcher uzerınden gırılen oyunlarda mail ve şifre gelirmi?

Rarlayıp şifreli yollaman lazım exe uzantısı olarak yollarsan facebook spam olarak engeller.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
anladım hocam peki ben bunu bir resim içine enjekleyip bir forum sitesine koysam olurmu? yani rarlamadan yapma yöntemi varmı rar işi sıkıntılıda?

Olmaz resım olarak paylaşırsan forum kabul etmez uzantısı exedır cunku ban yersın program ıcıne gomup fudlarsan olur

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42

RAR PASSWORDS

Ardamax Keylogger 4.1.1 Full Cracked = En Büyük Devlet
Aguates Logger First Class = En Büyük Millet
Limitles Logger Cracked = Türkiye
Predator Pain Logger v13 Cracked = Ne Mutlu Türküm Diyene
Project Neptune v2.0 = Uzmaniz

18 Haz 2009
80
0
selam kardeş benim yapmak istediğim şu kız arkadaşımın pcye team viewerla sık sık bağlanmıyorum onun pcye ne kurarsam yada pcde ne yaparsan pcde olan biteni görebilirim mail olarak yada ip ile istediğim zaman nasıl bağlanabilirim elimdeki bu imkanı amacım için nasıl kullanabilirim

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
selam kardeş benim yapmak istediğim şu kız arkadaşımın pcye team viewerla sık sık bağlanmıyorum onun pcye ne kurarsam yada pcde ne yaparsan pcde olan biteni görebilirim mail olarak yada ip ile istediğim zaman nasıl bağlanabilirim elimdeki bu imkanı amacım için nasıl kullanabilirim

Rat kullanman gerek anlık baglantı falan yapmak ıstıyorsan su konuya bak = http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/792157-en-stabil-ratlar.html

18 Haz 2009
80
0
spynet rat işlemlerini yani port açmaları karşı tarafın modemindemi yapıcam orasını anlayamadım kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.