Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
ardamax kurulum yaparken bnde çalışmadı aquates ise 3 log gönderdi ondan sonra yine çalışmadı

FelonEren

Yeni üye
31 Eki 2014
7
0
Muğla
aguast da serveri oluşturdum bu server denilen şey şimdi keylogger oluyor sanırım bu keylogeri bi resimin içine nasıl yerleştirebilirim birisi yardımcı olabilirmi lütfen :)

FelonEren

Yeni üye
31 Eki 2014
7
0
Muğla
ben şimdi bu serveri ayarladım 3 yerede kendi e-postamı yazdım serveri kendi pcmde açtım güvenlik kaldırılsınmı felan dedi kaldırılmasın dedim faceme felan girdim oyunuma girdim ama istediğim e-postaya log gelmiyo yardımcı olabilirmisiniz

FelonEren

Yeni üye
31 Eki 2014
7
0
Muğla
evet onuda başardım log 1 tane geldi oda test loguydu sonra bu serveri kendi pcmde açmayı denedim tıkladım bi belirti felan göstermedi logda gelmiyor yardım lütfen

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
evet onuda başardım log 1 tane geldi oda test loguydu sonra bu serveri kendi pcmde açmayı denedim tıkladım bi belirti felan göstermedi logda gelmiyor yardım lütfen

Eof desdteklıyor aguastes logger eof ısaretlemedıysen fudlarken çalışmaz.

asdasdasd6

Yeni üye
14 Ara 2010
25
0
Merhabalar öncelikle proram için teşekkürler . Ben bi kac logger denedm fakat hiçbiri klavyeye girilen şifreleri bana mailde log olarak yollamadı . bunun bir imkanı varmıdr yoksa sadede SS mi yolluyor bu programlar

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Merhabalar öncelikle proram için teşekkürler . Ben bi kac logger denedm fakat hiçbiri klavyeye girilen şifreleri bana mailde log olarak yollamadı . bunun bir imkanı varmıdr yoksa sadede SS mi yolluyor bu programlar

Arge bolumunde tht stealler paylaşıldı bu sorunlarla alakalı o programa bakabıılrsınız.

mamiho

Yeni üye
14 Eyl 2011
11
0
Hacı abi kendi bilgisayarımda açtıktan sonra nasıl onu tekrar kaldırırım bilgi verirmisin bu konuda ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Hacı abi kendi bilgisayarımda açtıktan sonra nasıl onu tekrar kaldırırım bilgi verirmisin bu konuda ?

Ardamax ise remover aracı var onunla kaldırabılırsın.Fakat kendı pc nızde açmanızı onermem sanalda acın acacaksınız..

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.