KhrYsaOR Hacked.

pisc0x

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
720
0
Küçük İnsanlar Kişileri Normal İnsanlar Olayları Büyük İnsanlarda Fikirleri Tartışırmış SamuRa! Küçük İnsan Olup KhRysaOR'u Tartışma Sadece Normal İnsan Ol Onun Yaptığı Olayları Tartış ;)

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Küçük İnsanlar Kişileri Normal İnsanlar Olayları Büyük İnsanlarda Fikirleri Tartışırmış SamuRa! Küçük İnsan Olup KhRysaOR'u Tartışma Sadece Normal İnsan Ol Onun Yaptığı Olayları Tartış ;)

amma laf ebesiymişsin,anca lafsın,sus da adam sansınlar,senin yüce fikirlerin 5 para etmez imzandan belli oluyor zaten,seni burdan alalım. (imzanı silmişin hemen ama pek de gereği kalmadı)

Çıkış

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Konu kavgaya dönüyor beyler :D Polis çağıracam :D Biraz sakinleşin... :) Böyle alçak adamlarla tartışmaya deymez. SaMuRa! işi bitirmiş işte daha ne! :) Olmuş bitmiş... Ahmet abi sevilen biriydi, tamam ama, herşey göründüğü gibi olmuyo ki! THT yönetimi almış istihbaratı basmış mekanı! Şimdi suç THT'de mi??? ;)

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
ölüyü diriyi diktiniz şimdi sıra birbirinizemi geldi birde kalkmış bununla övünüyorsunuz yazık hepinize

ne olursa olsun herkez ektiğini biçer lafım bu kadar

konu kilit

beyaban1907

Katılımcı Üye
20 May 2010
335
0
Viyana
Samura:

Sen yapmissin dogru olani;
Birak yapsin toylar dedikodunu;
Baktin uslanmiyor alirsin onunolani;
Herkes' in bilmesi gerekmiyor bu oyunun Kodunu.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
ölüyü diriyi diktiniz şimdi sıra birbirinizemi geldi birde kalkmış bununla övünüyorsunuz yazık hepinize

ne olursa olsun herkez ektiğini biçer lafım bu kadar

konu kilit

Birbirimize dalaştığımız yok! Bizden gibi gözüküp de arkamızdan iş çevirenlere dalaştığımız var!

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
sen üzerine ne laf aldınkı post kasıyon cevap vermesı gerekenler yazıcaktır

Cevap vermesi gerekenler her zaman üst rütbeli arkadaşlarımız mı? Biz burada neyiz? Sadece açılan konulara mesaj atıp teşekkür eden kişiler mi?? Sınıf ayrımı yapmayalım! Rütbeler var, eyvallah ama rütbeler sadece tecrübeyi gösterirr!

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
her ne olursa olsun herkes haddini bilecek ßuranın ßir misyonu war we herkes o misyona göre davranacak yok ben yapamam ya da yapmam diyen arkadaşlar terk etsinler....
**ßirde ßir arkadaş wardı ßen ßizim time alayım filan diyen ßir arkadaş wersene sitenina dresini ßi ßen alayım seni hemen time ßak nasıl time alınıyor gör koçum....
ßu zamana kadar hiçbir üyeye ßöyle konuşmadım ama herkes haddini bilsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.