Kişisel Sayfası

kar1s

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
666
0
Bizim arkadaşlarla bir Facebook grubumuz varda profil fotorafı yok :D Stick Mouse adınadana yaparsanız çok seviniriz.

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
Dream dostum bu senin.

pyf7q.png

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Kardeşim 1 ay oldu LifesTR Şekilli yazarmsın dedim hala bekliyorum ..

Adamın yapma gibi bir zorunluluğu olmadığı halde bize logo intro avatar yapıyor birgünde 5 - 6 kişi çalışma istiyor adam ister yapar ister yapmaz ki çalışma istediğiniz halde kendisine böyle çıkışmanız çok yanlış ayrıca imzama koyacağım demişsin imzaya resim koymak yasak boşa bekliyorsun derim.. yazık.

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
Adamın yapma gibi bir zorunluluğu olmadığı halde bize logo intro avatar yapıyor birgünde 5 - 6 kişi çalışma istiyor adam ister yapar ister yapmaz ki çalışma istediğiniz halde kendisine böyle çıkışmanız çok yanlış ayrıca imzama koyacağım demişsin imzaya resim koymak yasak boşa bekliyorsun derim.. yazık.

Dostum forumda senin gibi üyeler oldukça,biz ilerleriz.Söylediklerine katılıyorum gibi.Üyelerin ihtiyacını karşılamak bizim görevimiz.Bazen zorlanır ve yoruluruz.Hem Grafik Kategorisinde böyle bir çalışma yapmak günde en az 5 tane,üyeler için.Oldukça zor bir şey.
Bazılarınınkisi aksayabilir ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

;)

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Farkındaysan ben senden öncesöyledim kardeşim bana bir LifesTR yazarmısın diye ama arada kaynadı herhalde şimdi birdaha söylüyorum illa tartışma mı çıkarmak istiyorsun ???Hem imzama resim koyacağım ama bu forumda değil

Son düzenleme:

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Farkındaysan ben senden öncesöyledim kardeşim bana bir LifesTR yazarmısın diye ama arada kaynadı herhalde şimdi birdaha söylüyorum illa tartışma mı çıkarmak istiyorsun ???Hem imzama resim koyacağım ama bu forumda değil

O zaman söylerken rica et tartışma çıkarmak istesem daha sert olurdum emin ol .

Bylogon

Üye
28 Haz 2013
128
0
Hocam banada Hacker By RazoR yazan bi tane yparmısın arka planı gönlüne göre ayarla ama cix olsun :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.