Kişisel Sayfası

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
DrUltra

q76hb.png

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
Arkadaşlar Bana "By Gazi - Hack TeaM" gibi bir logo yapa bilecek varmı güzel birşey ?

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Logo : YILDIZ Reklamcılık
Wal : YILDIZ REKLAMCILIK (altına "Sınırsız Hizmet !" ) tşkler

Son düzenleme:
5 Tem 2013
171
0
hocam banada 3d alevin arkasına warrior1124 yazım alt tarafınada TurkHackTeam yazarsan sevinirim.Şimdiden kolay gelsin.

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
Çoğu logolarda Kartal var benimkinde kükreyen aslan olsun istiyorum ?? yıldızlı olacak falan logoda yani üst rütbeli gibi

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
hocam bana avukatlık sıtem ıcıın banner lazım flash lı emir celalettin katırcı yazacak ustunde ilgilenırsen cok sevınırım

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
q76hb.png

pyf7q.png

Ayyildiz_tim(1).jpg

bunlar gibi ama benimkinde aslan olmasını istiyorum mesela ayyıldız timde kartal var bende aslan yada kurt olmasını istiyorum ?

kar1s

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
666
0
Ben program yapıcamda programlarım açılmadan önce güzel Bir Kar!s yazısı olsun istiyorum süper logolar yapıyorsun banada yaparsan sevinirim. Söz her programıma eklicem ve hakkındaya adını eklicem :D

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Abim Sakıncası Yoksa Senide Yoracaz Ama kusura bakma

Bana Güzel Bir Tane ThéD4RK Yazılı Bir Tane Logo Yaparmısın ve

Bir Tane Masaüstü fotografı Walparpers Yaparmısın ThéD4RK

Adlı Bir Fotograf Olsa Daha önce Kımseye Yapmadıgın Bir Şey olsa

Çok Makbule Geçer...

Edit : Ne zaman Teslim Edersen Sıkıntı olmz Abim :)

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Abim Sakıncası Yoksa Senide Yoracaz Ama kusura bakma

Bana Güzel Bir Tane LifesTR Yazılı Bir Tane Logo Yaparmısın ve

Yaparsan

Çok Makbule Geçer...

-FOX-

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
4,675
0
kocaeli
bana da bir logo yaparmısın

logo da

US
Ufuk SERİN
Photography

çektiğim fotoğraflarda imza olarak kullanıcam.2-3 tane örnek yaparsan sevinirim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.