kız arkadaşınızın yanında dayak :D

ne yapardınız

• Oradan uzaklaşırdım

Oy: 3 5.1%
  • Allah ne verdiyse dalardım

Oy: 45 76.3%
  • Onlara bunun erkekleğe yakışmayan bi haraket olduğunu söylerdim

Oy: 9 15.3%
  • Bir daha kız arkadaşımla oraya gitmezdim

Oy: 2 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    59

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor
merhaba arkadaşlar .Düşününki bir kız arkadaşınız var ve daha çıkalı 1 hafta oldu ve bir yerde oturup bişeler içmek için bir mekana gittiniz kız arkadaşınıza kalabalık bir gurup laf attı ne yaparsınız ? :D

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Benim kız arkadaşım, kung-fu 1. dan ve Türkiye dereceleri var, kickbox yapmış, bu yetmezmiş gibi 2 sene de vücut geliştirmeye gitmiş. Bu işler teknikle olmaz diyenlere, boy 171 ve kilo 68, kolu benimkinin birbuçuk katı kalınlığında, kodumu otutturur... ( Not: Ben bunların hepsini sonradan öğrendim:))

Dolayısı ile benim böyle bir derdim yok, bir "saldır" dememe bakar :)

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Benim kız arkadaşım, kung-fu 1. dan ve Türkiye dereceleri var, kickbox yapmış, bu yetmezmiş gibi 2 sene de vücut geliştirmeye gitmiş. Bu işler teknikle olmaz diyenlere, boy 171 ve kilo 68, kolu benimkinin birbuçuk katı kalınlığında, kodumu otutturur... ( Not: Ben bunların hepsini sonradan öğrendim:))

Adam sağlam bir kafa oturttuğunda ne kungfu kalır ne bişey sonuçta kız

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor

yengeyi aldatırsan yandın sen :D

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
tiplerine bakarım hayvan gibi kalıplı-kaslıysa oradan uzaklaşıp arkadaşları toplar gelir döverim.kalıplı değilse ztn gene döverim karatede siyah kuşak sahibiyim.

DorTPoisoN

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
827
0
Nirvana
valla bi telefona bakar diyosunuzda adamları toplayana kadar ya dayak yersiniz yada çocuklar ordan uzaklaşmış olurlar.

Ondan dolayı bakarım çok kalabalıklarsa erkekliğe sığmayacağını söylerim.eğer sayıları az ise dalarım... :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.