Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Çok fazla ihbar gelmesi üzerine ve kanıtlarının yetersiz olması üzerine tarafımca silinmiştir.

Foruma faydası olmayan konuları, maalesef siliyoruz.

Kolay gelsin.

Hocam saygilarimla , bir adam yazdi 2saat sonra bonus eklenmezse ihbar edicem diye zaten 10 dakika sonra ben odeme kaniti ekledim lutfen geri acabilirmisiniz o ihbar edenleri bi gorelim cok cok rica ediyorum sizden.

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
1. Link: Yanlış bilgi sebebiyle silinmiştir.

2. Link: Geri dönüş olmadığı için silinmiştir.

3. Link: Mide bulandırıcı görüntü olması sebebiyle silinmiştir.

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Hocam saygilarimla , bir adam yazdi 2saat sonra bonus eklenmezse ihbar edicem diye zaten 10 dakika sonra ben odeme kaniti ekledim lutfen geri acabilirmisiniz o ihbar edenleri bi gorelim cok cok rica ediyorum sizden.

Sadece ödeme kanıtı ile olsaydı iyiydi. Maalesef..

2.link nasıl geri dönüş olmadıgı icin hocam anlamadım

Mail attığınız kişi, kurum yada kuruluşlardan geri dönüş gelmesi gerekiyordu.

Son düzenleme:

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Konunu silmemek için 5 kere ihbar yoksaydım. Bi 5 daha gelince maalesef

İnceliyorum tekrar.

Bende diyorum aciniz eger o 10 adam ciksin bana konumda yazsin bakalim odeme mi almamislar ben burdayim acin yuzleselim lutfen diyorum. Bunun sebebini bulucam ancak neden oyle bir sey yapmislar , lutfen o sansi siz verin bakalim neymisde dertleri ihbar yapiyolarmis,eger ben yanlissam konu fake ise odeme yapilmiyorsa bir daha foruma girmem .bu kadar net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.