Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Yeter Artık Ne Gereksiz Kişiler var Ya Yardım İstiyorum Konuyu Siliyorsunuz Amacınız Nedir? Adam Sitesinin Reklamını Yapsın Silmeyin Dolu Gereksiz Konular var silmeyin. gelin benim konumu silin amacınız nedir?

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Yeter Artık Ne Gereksiz Kişiler var Ya Yardım İstiyorum Konuyu Siliyorsunuz Amacınız Nedir? Adam Sitesinin Reklamını Yapsın Silmeyin Dolu Gereksiz Konular var silmeyin. gelin benim konumu silin amacınız nedir?

"Beyler Kanalı Alcaktım Pararı Atım Dolandırdı? Boş Boşamı Gitti Para Şidmi?"

bunun muhatabbı emniyet güçleri biz değiliz kardeşim. Post kasımı olmasın diye silindi yardım istediğin bir kısım yok.

Biz gitti veya gitmedi desek ne değişecek kanıtların varsa polise git.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye

Merhaba, konunuzu kimse kasti olarak silmez. Gereği veya bir amacı olmayan konu olması sebebiyle silindi. Eğer silinmesi gerektiğini düşündüğünüz konular var ise, ihbar et butonunu kullanın.

Haxbball için konu açmıştım neden silindi ?

Merhaba, açtığınız konu forum kurallarını "gruplaşma yapmak" sebebiyle ihlal ettiği için çöpe taşınmıştır.

Son düzenleme:

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
"Beyler Kanalı Alcaktım Pararı Atım Dolandırdı? Boş Boşamı Gitti Para Şidmi?"

bunun muhatabbı emniyet güçleri biz değiliz kardeşim. Post kasımı olmasın diye silindi yardım istediğin bir kısım yok.

Biz gitti veya gitmedi desek ne değişecek kanıtların varsa polise git.

Yav Yardım Bölümü Değilmi Orası Amacınız Nedir Yardım İstedigim KOnuları Açarım Siz Karışamasınız Ona Site Yetkilileri Yardım Bölümü Diye Açmış Bende Yardım İstiyorum?

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Yav Yardım Bölümü Değilmi Orası Amacınız Nedir Yardım İstedigim KOnuları Açarım Siz Karışamasınız Ona Site Yetkilileri Yardım Bölümü Diye Açmış Bende Yardım İstiyorum?

Karısamazsınız dediğin kişi de bir yetkili. Her bölümün bir sınırı vardır. İyi bari yardım kategorisi diye gereksiz konuları da açalım tam olsun? Bizim yapabileceğimiz bir şey yok konu hakkında gerekli delilleri toplayarak emniyete gidiniz. Lütfen daha fazla bu konu hakkında uzatmayın. Her hangi bir sorunuz, sorununuz varsa özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşabilirsiniz.

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Karısamazsınız dediğin kişi de bir yetkili. Her bölümün bir sınırı vardır. İyi bari yardım kategorisi diye gereksiz konuları da açalım tam olsun? Bizim yapabileceğimiz bir şey yok konu hakkında gerekli delilleri toplayarak emniyete gidiniz. Lütfen daha fazla bu konu hakkında uzatmayın. Her hangi bir sorunuz, sorununuz varsa özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşabilirsiniz.

Adminin Sizin Gibilere Hemen Bişer Yapması Lazım İyi Akşamlar. Türkün Türkden Başka Dostu Yok Sözü Yalanmış.

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.

Oradan yardım isteyebilirsin adı üstünde bir sorun vardır ve çözüm ararsın. Sen param gitti mi diye soruyorsun. Biz ne yapabiliriz ? adamı bulup hesabını hackleyip paranı geri mi alalım ? Dolandırıldıysan yerin polis forumda param mı gitti demek değil. Biz alışveriş yaptığın kişiyi nerden bilelim kardeşim. Ve biraz daha sakin ol.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye

" Sosyal medya hakkında hile konularının açılması yasak " olduğu gerekçesi ile kaldırıldı

benim konum niye kaldırıldı Arakan İçin Dumped Konusu

http://www.turkhackteam.org/showthread.php?t=1580081

Kurallarımıza göre kayıtlar pasted.co tarzı sitelerde olmalı o kayıtlarda THT ibaresi , THT nicki ve sitenin açıklı urlsi bulunmak zorunda,lpmımız bu kurallara uygun olmadığından ötürü kaldırıldı

Kurallarımız gereği reklam yapmak yasaktır , bu sebeple konunuz kaldırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.