Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Arkadaşım uzatmayın, olabildiğince güzel cevap vermeye çalışıp açıklıyor moderatörler. Bu halde de anlamayıp neyin tartışmasını yapıyorsunuz. Kendinize çeki düzen verin, varsa sorununuz bir kere sorarsınız açıklama yapılınca konu kapanır. Çok afil afil sorununuz varsa yazın özelden bana üzerinde duralım şurayı sohbet alanına çevirmeyin.

Farkına vardıysanız orda bende adam gibi sorumu soruyorum. Tartışma söz konusu değil. Ortam sakinken hararetlendirmeye gerek yok.umarım anlamıssınızdır. İyi geceler.

Son düzenleme:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Benim konum neden silindi gerçekten çok merak ediyorum Allahini seversen birisi hangi bahaneyle şikayet etmiş söylermisiniz "Aktif instagram takipçi kasma" başlıklı..

Son düzenleme:

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,443
806
30
root@adige~#
Benim konum neden silindi gerçekten çok merak ediyorum Allahini seversen birisi hangi bahaneyle şikayet etmiş söylermisiniz "Aktif instagram takipçi kasma" başlıklı..

Merhabalar ;

Kurallarımız gereği sosyal medya Facebook , Twitter , İnstagram hile takipçi kasım hileleri yasaktır bundan dolayı konunuz kaldırılmıştır .

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye

Merhabalar. Üstte ki konunuzda yapmış olduğunuz çalışmada imza bulunmadığı için çöpe taşınmıştır.

İkinci konunuzda ise forum içerisinde ki nicke uygun bir imza bulunmaması sebebiyle "bir başkasının tasarımını paylaşmak" gerekçesiyle silinmiştir.

http://www.turkhackteam.org/grafik-tasarimi/1399462-grafik-tasarim-bolum-kurallari.html

3-)Çalışmalarda belirli bir şekildeTURKHACKTEAM'de ki nickiniz ile*imza*bulunması zorunludur.*İmzasız çalışmalar direk *ÇÖP'e taşınacaktır.* ( İmza'nın zorunlu olması sizin emeğinizi korumamız içindir.)

Rankings

Yeni üye
30 Eyl 2017
30
0
diger konum imza vardı hiçbir çalışmayı alıntı yapmam ben kanıt göstersin
İsterlerse tekrar yaparım R ters K şeklinde imzam mevcuttur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.