Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
http://www.turkhackteam.org/showthread.php?t=1596766

Konum Neden Silindi ? Ben Yardım İstemiştim Oysaki
Bana Bildirilmeden Kapatıyorsunuz Geçen Seferde Kusursuz Olsun Diye Tam 6 Saatimi Harcadığım Bir Konu Kapatılmıştı THT Forumunun Bukadar Mod Alması Hiç Uygun değil Şuna Bakın Canı Sıkılan Konu Kapatıyor..
Servet Bey CEVAP ? Konu Yukarda..

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,545
Şu Dosyayı Türkçeye Çevirecek Babayiğit Aranıyor :) - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Konum Neden Silindi ? Ben Yardım İstemiştim Oysaki
Bana Bildirilmeden Kapatıyorsunuz Geçen Seferde Kusursuz Olsun Diye Tam 6 Saatimi Harcadığım Bir Konu Kapatılmıştı THT Forumunun Bukadar Mod Alması Hiç Uygun değil Şuna Bakın Canı Sıkılan Konu Kapatıyor..
Servet Bey CEVAP ? Konu Yukarda..

Konunuz açılmıştır. Şu andan itibaren konu ile alakalı göreceğiniz herhangi bir zarar bizi bağlamaz.

THT Forumunun Bukadar Mod Alması Hiç Uygun değil Şuna Bakın Canı Sıkılan Konu Kapatıyor..

Canı sıkılan konu kaldırmıyor.Hepsinin bir sebebi var. Önce bölüm kurallarını okuyun, daha sonra konu açın. Kolay gelsin.

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Konunuz açılmıştır. Şu andan itibaren konu ile alakalı göreceğiniz herhangi bir zarar bizi bağlamaz.

Canı sıkılan konu kaldırmıyor.Hepsinin bir sebebi var. Önce bölüm kurallarını okuyun, daha sonra konu açın. Kolay gelsin.

Hocam Konu Kapandı Zaten.. Yeniden Tartışmaya Gerek Yok Ama Sizde Konuyu Kapatınca Neden Kapatıldığını Bildirin Bize Ben Ondan Diyorum..

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Servet Bey Artık Yetti Ama! napıyorsunuz ? Konularımı Kapatarak Ne Yapmaya Çalışıyorsunuz
Yine Neden Kapandı Konu ? Addblock'ları Kaldırın! - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

http://www.turkhackteam.org/guvenlik-haberleri/248901-guvenlik-haberleri-bolum-kurallari.html

5-Verdiğiniz haberin kaynağını gösteren linkide en altta alıntıdır ibaresi koyarak veriniz. Güvenlik haberleri önemli bir bölüm o yüzden kimseyi bu konuda yanıltmamamız gerekmektedir.

her kaldırılan konuyu konu sahibi sorması için bu bölüm açılmıştır saygılı biçimde sorabilirsiniz Bir yönetim üyesi hiç bir üyeye bilerek isteyerek konusunu kaldırmaz kaldırırsa bölüm kurallarına veya forum kurallarına ters - yanlış - aykırı bir durum vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.