Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Gençler, burası üyelerin cevap verebileceği bir yer değil.

Üye sorar yönetici gerekli cevabı verir. Üyeler bir biri arasında polemik yaratamaz.

Buradan sadece konunuzun neden çöpe atıldığını sorabilirsiniz. Öğrenirsiniz nedenini bir yanlışlık olduğunu düşünürseniz konunun kimin çöpe attığını da öğrenin sonra Ö.M yolu ile probleminizi onun ile halledin.

Eğer yönetici hatalı ise bizler konunuz tekrar aktif ederiz.

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Bıktırdınız buraya mesaj atmaktan bu 3. site daha neyi yanlış yapıyorum anlamadım.Hayır hacki bırakmı diyorsunuz.Öyleyse açıkça söyleyinde kendim zaten forumdan çıkarım.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Bıktırdınız buraya mesaj atmaktan bu 3. site daha neyi yanlış yapıyorum anlamadım.Hayır hacki bırakmı diyorsunuz.Öyleyse açıkça söyleyinde kendim zaten forumdan çıkarım.

Merhaba değerli üyemiz .PK sitesi pakistana ait olduğu ve kardeş, dost ülke olduğu için hack yasaktır. Bu sebep ile kaldırılmış.Sadece pakistan değil tüm kardeş ve dost ülkelere hack forum kurallarınca yasaklanmıştır.Saygılarımla

Edit : 10-) Türk kökenli sitelere KESİNLİKLE! saldırı yapılmayacaktır.

Konu : http://www.turkhackteam.org/govde-g...at-etmeniz-gerekenler-ve-bolum-kurallari.html

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.