Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x1osman1x

Yeni üye
19 Eyl 2012
29
0
Adana
léonαrdo;7905201' Alıntı:
Merhaba, İlk olarak konunuz da "Kazanana ödül vereceğim." demişsiniz. Bunun için hangi yöneticimizden izin aldınız? Akavinde ise konu bir yardım konusunda çıkmış ve sohbet/muhabbet konusuna dönüşmüştü. Bu sebeplerden dolayı konunuz tarafımca kaldırıldı. Anlaşınız için şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...

İzin alınması gerektiğini bilmiyordum kaldırmadan önce uyarsaydınız izin işlemleri hemen halledebilirdim yardım konusundan çıkmış demişsiniz sohbet/muhabbet ederek anlaşmak size garip geliyor olabilir insanlar böyle anlaşıyor bunu dikkate alarak değerlendirmenizi beklerdim öyle sürekli konu açan biri değilim mesaj yazan biri değilim ayda yılda bişeyi sorim dedim ama çok teşekkür ederim.
Konumu kaldırmanıza bi yandan teşekkür ediyorum Türk Hack Team ailesinin ne kadar anlayışlı olduğunu görmüş oldum herşey için teşekkürler ederim üyeliğimi silebilirsiniz.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,177
534
THT's database
İzin alınması gerektiğini bilmiyordum kaldırmadan önce uyarsaydınız izin işlemleri hemen halledebilirdim yardım konusundan çıkmış demişsiniz sohbet/muhabbet ederek anlaşmak size garip geliyor olabilir insanlar böyle anlaşıyor bunu dikkate alarak değerlendirmenizi beklerdim öyle sürekli konu açan biri değilim mesaj yazan biri değilim ayda yılda bişeyi sorim dedim ama çok teşekkür ederim.
Konumu kaldırmanıza bi yandan teşekkür ediyorum Türk Hack Team ailesinin ne kadar anlayışlı olduğunu görmüş oldum herşey için teşekkürler ederim üyeliğimi silebilirsiniz.
İlk ve son kez olmuyor bu olay. Benim size daha iyi bir önerim var. Önce izin alın; daha sonra konunuzu açın. İkinci bir olay ise, tabi ki insanlar konuşarak anlaşır fakat buranın belli kuralları vardır. Bir yardım konusunun içinde geyik yapılıyorsa ve üst üste konun ile alakalı 2 sorun var benim ne yapmamı bekliyordunuz? Son olarak anlayış konusuna gelecek olursak, adam gibi 2 sebep belirtmeme rağmen hala sorun çıkarmaya ve "Üyeliğimi silebilirsiniz..." gibi sözler kullanıyorsanız anlayış konusunda yalnız sayılmam demektir. Ayrıca açılan bir üyelik silinmediğini de belirtmek isterim. Hayırlı akşamlar dilerim...

SkennyBeatz

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
967
0
Ballarat
Kod:
 10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet

Spotify Checker + Capture [SkennyBeatz]

Mustafa Kemal Atatürk'ün Küçüklüğü

Turkcell Hergün 500 MB İnternet Almak (Faturasız Hatlar İçin Geçerlidir)

Bu Konularım Neden Silindi

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
35
-
Kod:
 10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet

Spotify Checker + Capture [SkennyBeatz]

Mustafa Kemal Atatürk'ün Küçüklüğü

Turkcell Hergün 500 MB İnternet Almak (Faturasız Hatlar İçin Geçerlidir)

Bu Konularım Neden Silindi

10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet ; Kaynak yok
Spotify Checker + Capture [SkennyBeatz] ; Yetersiz içerik
Mustafa Kemal Atatürk'ün Küçüklüğü ; Yanlış bilgi olduğu için Çöp'e taşındı.
Atatürk’ün Bebeklik veya Çocukluk Fotoğrafı Yoktur – MustafaKemâlim

Turkcell Hergün 500 MB İnternet Almak (Faturasız Hatlar İçin Geçerlidir) ; Yalan. Gelen mesaj:
GollerCepte aboneliginiz icin bir adim kaldi. Ayda vergiler dahil sadece 16,8 TLye GollerCepte abonesi olmak ve hediye 500MB icin bu mesaji KAZAN yaz cevapla! B002

Son düzenleme:

SkennyBeatz

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
967
0
Ballarat
10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet ; Kaynak yok
Spotify Checker + Capture [SkennyBeatz] ; Yetersiz içerik
Mustafa Kemal Atatürk'ün Küçüklüğü ; Yanlış bilgi olduğu için Çöp'e taşındı.
Atatürk’ün Bebeklik veya Çocukluk Fotoğrafı Yoktur – MustafaKemâlim

Turkcell Hergün 500 MB İnternet Almak (Faturasız Hatlar İçin Geçerlidir) ; Yalan. Gelen mesaj:
GollerCepte aboneliginiz icin bir adim kaldi. Ayda vergiler dahil sadece 16,8 TLye GollerCepte abonesi olmak ve hediye 500MB icin bu mesaji KAZAN yaz cevapla! B002

10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet ; Kaynak yok Buyrun Kaynak

Spotify Checker + Capture [SkennyBeatz] ; Yetersiz içerik : Yetersiz Olan Ne ?

Turkcell Hergün 500 MB İnternet Almak (Faturasız Hatlar İçin Geçerlidir) ; Yalan.

Yalan Değil Ama Zaten Şuan Kapatıldı Turkcell Farkına Vardı

10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet Açılmasını İstiyorum

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
35
-
10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet ; Kaynak yok Buyrun Kaynak

Spotify Checker + Capture [SkennyBeatz] ; Yetersiz içerik : Yetersiz Olan Ne ?

Turkcell Hergün 500 MB İnternet Almak (Faturasız Hatlar İçin Geçerlidir) ; Yalan.

Yalan Değil Ama Zaten Şuan Kapatıldı Turkcell Farkına Vardı

10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet Açılmasını İstiyorum

Kaynağı konu'ya eklemeniz gerekirdi iyi forumlar

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Toplam Kayit : 43
OsmanlıHac tarafından atılmış hepsi başka bir nick yok zaten 2 sayfa gidilebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.