Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
merhaba kendi emeğimle yaptığım bir scripti paylaşmama rağmen şikayet edilip kaldırılmış.
https://www.turkhackteam.org/showthread.php?t=1685151

Kod:
İnsanların satış yaptığı yazılımları kopyalayıp aynısını ücretsiz paylaşıyor bu arkadaş bu 5. şikayet edişim ve konular kaldırıyor tekrar açıyor konuyu , lütfen konunu kaldırılmasını istiyorum
Telif hakkı : www.ucuzscriptler.com & www.v3sc.tk
yazılım lisansı : sadece v3sc.tk aittir başka sitenin kullanmasına izin yoktur.
indirme linkleri zaten kaldırılacak dosya sitesiyle iletişime geçtik konunuda kaldırılmasını istiyoruz

Bu sebepten

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Script Konum Niye Silindi ?

Merhaba değerli üyemiz 2 konunuzun kaldırılma sebebide reklama girmesi, reklama nasıl girer diyorsanız konu açarken konuya bıraktığınız linkteki gibi konuda açıklamasını demosunu virüstotal taramasını ekleyerek konu açtığınızda sorun yok ama sadece link bırakıp "Teşekkür Etmeden Kullananlara Hakkımı Helal Etmiyorum " derseniz bu reklama girer ve reklam'da forumda yasaktır.Saygılarımla

xSoulx

Üye
15 Mar 2018
69
0
ROOT
Merhaba değerli üyemiz 2 konunuzun kaldırılma sebebide reklama girmesi, reklama nasıl girer diyorsanız konu açarken konuya bıraktığınız linkteki gibi konuda açıklamasını demosunu virüstotal taramasını ekleyerek konu açtığınızda sorun yok ama sadece link bırakıp "Teşekkür Etmeden Kullananlara Hakkımı Helal Etmiyorum " derseniz bu reklama girer ve reklam'da forumda yasaktır.Saygılarımla

Aşağıdaki sebeplerden dolayı konunuz kaldırılmış.

Teşekkür + özelden vermek için yönetimden izin alınmamış
------------

Reklam +" Teşekkür Etmeden Kullananlara Hakkımı Helal Etmiyorum " yasak

Bilgilendirme İcin Tesekkurler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.