Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Hocam meb ile bi sorunumu sordum yardımcı olmalarını istedim bu nasıl iştir ya.

Kişisel sorunların konu olarak açılması yasaklanmıştır.Bu kural dahilinde yöneticimiz tarafından konunuz kaldırılmıştır.Konunuzdaki soruna gelecek olursak müdürünüze sorarak ya da yönetmeliğe bakarak cevap alabilirsiniz.

Fckmk45

Yeni üye
31 Ara 2014
41
0
karabük
hocam benm her açtığım konu neden siliniyor gözünüzü seveyim söyleyin düzenleme yapayım konularımı silmeyin sahte hiçbirşey paylaşmıyorum bir kazanç sitesi var ayın 20 sinde sona eriyor onu paylaşıyorum ben 3 kere ödeme aldım adamlar çatır çatır para veriyor hocam bırakın herkes kazansın bize de faydası olsun bizim de insanlara faydamız olsun

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
hocam benm her açtığım konu neden siliniyor gözünüzü seveyim söyleyin düzenleme yapayım konularımı silmeyin sahte hiçbirşey paylaşmıyorum bir kazanç sitesi var ayın 20 sinde sona eriyor onu paylaşıyorum ben 3 kere ödeme aldım adamlar çatır çatır para veriyor hocam bırakın herkes kazansın bize de faydası olsun bizim de insanlara faydamız olsun

Kanıtınız belli değil, daha anlaşılır olması gerekmekte.

Fckmk45

Yeni üye
31 Ara 2014
41
0
karabük
hocam sitede withdraw geçmişi yer almıyor ancak parayı çektiğim borsada deposit geçmişinden ekran görüntüsü attım orda gönderenin adresi de yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.