Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Ya ben anlatamıyorum, ya da siz anlamak istemiyosunuz. Sürekli mesaj yazılan, devamlı bir şekilde kullanılan bir programın kullanıldığı konu eskimez-hortlamaz. Önce bunu bilin. O bölümde eğer eski ve hortlamış konular varsa o konular kilitlenmez çöp kutusuna taşınır bunu da bilin. Ve bu işlem rastgele değil, asistanlara verilen bölüm temizliği tespit işleminden sonra yapılır bunu da bilin. Bunları bilmediğiniz sürece de hiçbişeye müdahele etmeyin!

Merak etmeyin neyin ne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz yanlış bir şey gördüğünüzde konunuzun kilitlendiğinde silindiğinde buraya yazın daha çabuk hal olur.

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
gereksiz olduğu için

Yönetime karışmak gibi olmasın ama,

hZr9j.jpg

"Hertürlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan."

"Her türlü"...

Gereksiz bile olsa...

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3

Yönetime karışmak gibi olmasın ama,

hZr9j.jpg

"Hertürlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan."

"Her türlü"...

Gereksiz bile olsa...

Hayır her türlü konu içine sizin gereksiz konularınız girmiyor konunuzun hiç bir maksadı yok post kasımına açık ve.s ve.s

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
Tum Yetkili Hocalarıma İyi Vazifeler. Son Konum Neden Silindi ? Ogrenebilirmiyim Lutfen ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Tum Yetkili Hocalarıma İyi Vazifeler. Son Konum Neden Silindi ? Ogrenebilirmiyim Lutfen ?

Konu post kasımına müsait olup, zaten kapatılmış kulüpler bölümünde mevcut olmakla birlikte gereksiz konu sıfatına girmektedir.

Kulübünüzün kapatıldığını kapatılmış kulüpler bölümünde ki konudan da görebilirsiniz.

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
Merhaba baylar ve albaylar açtığım konu aylarca açık kalmıştı. Alttaki resimden görebileceğiniz üzere yorum sayısı ve gösterim sayısından anlayabilirsiniz. Konumun içerisi kısmi olarak reklam içeriyordu. O da web sitemin olmasıydı. CSGO hilesi oyun güncellemeleri ve VAC BAN yüzünden sürekli güncellenmek isteyen bir hile. Sitede satışını sunduğum program CSGO hilesi. Fakat konunun içerisinde yazıyor ki THT üyelerine ücretsiz olarak veriyorum. Aramızda şuan ücretsiz olarak kullanan bile var. Kimseyi de geri çevirmedim. Hadi tamam bu durum yasak o zaman neden aylarca konuma hiçbir uyarı veya kaldırma durumu söz konusu olmadı? Bir yetkili canı sıkıldığı için konumu mu sildi? Yanlışlığın düzeltilmesini ve tarafıma gerekli bilginin verilmesini talep ediyorum.

mOFos7.png

konu link : https://www.turkhackteam.org/oyun-h...esi-7-saat-ucretsiz-aimbot-wallhack-vs-3.html

7 Tem 2007
9,549
90
Merhaba baylar ve albaylar açtığım konu aylarca açık kalmıştı. Alttaki resimden görebileceğiniz üzere yorum sayısı ve gösterim sayısından anlayabilirsiniz. Konumun içerisi kısmi olarak reklam içeriyordu. O da web sitemin olmasıydı. CSGO hilesi oyun güncellemeleri ve VAC BAN yüzünden sürekli güncellenmek isteyen bir hile. Sitede satışını sunduğum program CSGO hilesi. Fakat konunun içerisinde yazıyor ki THT üyelerine ücretsiz olarak veriyorum. Aramızda şuan ücretsiz olarak kullanan bile var. Kimseyi de geri çevirmedim. Hadi tamam bu durum yasak o zaman neden aylarca konuma hiçbir uyarı veya kaldırma durumu söz konusu olmadı? Bir yetkili canı sıkıldığı için konumu mu sildi? Yanlışlığın düzeltilmesini ve tarafıma gerekli bilginin verilmesini talep ediyorum.

mOFos7.png

konu link : https://www.turkhackteam.org/oyun-h...esi-7-saat-ucretsiz-aimbot-wallhack-vs-3.html
Öncelikle, şikayeti iletme şeklin nasılsa, bizim sana yaklaşımımızın da aynı şekilde olacağını bilmen gerek.
Yöneticilerimiz, "hadi canım sıkıldı, birkaç konu silelim de ortalığı karıştıralım" derdinde değil. Konu muhtemelen açık kaldığı süre boyunca bölüm yetkilisi tarafından farkedilmedi ve dolayısıyla müdahale edilmedi. Tahmin yürütüyorum, bir üye eski konulara inip konunu gördü, ihbar etti, ya da yöneticimiz yetkili olduğu bölümde temizlik yapma gereği duydu, eski konulara indi, senin konunu gördü, kurallarımıza uygun olmadığını fark etti ve kaldırdı.

Velhasıl ;
Konun, her ne şekilde kaldırıldıysa, forum kurallarımıza aykırı olduğu için çöpe taşınmıştır. İyi forumlar dileriz...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.