Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Konum önceden kilitlenmiş, ardından TURKSTFN tarafından açılmıştı. Şimdi çöpe alınmış, sebebi nedir?

https://www.turkhackteam.org/showthread.php?t=1713515
Merhaba değerli üyemiz, konunuzu kilitlemiştim doğrudur post kasımı oluyor konu çöp olmaması için, fakat konu açıldıktan sonra

Co-Adminimiz tarafindan : "Amaçsız, post kasmaya müsait. Eğlencenin de bi sınırı var. "Forumun en bilmem nesi kim" konularıyla doldu."

Sebebi ile kaldırılmış.

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Amaçsız, post kasmaya müsait olduğundan çöpe taşınmış

Konunuzu kilitlemiştim doğrudur post kasımı oluyor konu çöp olmaması için, fakat konu açıldıktan sonra Co-Adminimiz tarafindan : "Amaçsız, post kasmaya müsait. Eğlencenin de bi sınırı var. "Forumun en bilmem nesi kim" konularıyla doldu."

Sebebi ile kaldırılmış.

Co adminin tekrardan açıp, diğer co adminin kapatması biraz değişik olmuş. Teşekkürler =)

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Son konum #VideoTasarımKulübü ibaresi olmasına rağmen genel YouTube videoları bölümüne taşınmış neden ?

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Son konum #VideoTasarımKulübü ibaresi olmasına rağmen genel YouTube videoları bölümüne taşınmış neden ?

Video tasarım kuralları;

9)Konu içeriği sadece videodan ibaret olamaz. Videoları yazılı anlatım ile beraber eklemeniz gereklidir. Sadece videodan ibaret konular bilgi verilmeksizin "Genel Youtube Videoları" bölümüne taşınır

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Video tasarım kuralları;

9)Konu içeriği sadece videodan ibaret olamaz. Videoları yazılı anlatım ile beraber eklemeniz gereklidir. Sadece videodan ibaret konular bilgi verilmeksizin "Genel Youtube Videoları" bölümüne taşınır

Render için nasıl yazılı anlatım verebilirim ?

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2

Render hocam bu render ya :(

Videoda 2 kısımda ayar gösterdim. Video çekip zaten emek veriyorum bir de üstüne ekran görüntüsü v.s yapmak mantıklı gelmiyor hocam. Attığınız konularda videolu anlatım yok :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.