Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2015
174
0
Konum kaldırılmışta sebebini öğrenebilir miyim?
En çok yardıma muhtaç olduğum sırada konum kaldırıldı....

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Konum kaldırılmışta sebebini öğrenebilir miyim?
En çok yardıma muhtaç olduğum sırada konum kaldırıldı....

Burası bir hack platformu.
Sağlıkla ilgili konularınızı doktorlara,
Dini konularınızı hocalara sormalısınız.
Kimse buradan yazdığın 2 satırla yorum yapamaz.Forumda en iyi doktor bir olsa bile yorum yapamaz.
Yanlış bilgilendirme ise her şeyden tehlikelidir.Burada yapacağımız yorumlar doktor olmadığınız için geçersizdir.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Otomatik SQL İnjection Yapan Programımın Yeri Değiştirlmiş. Sebebini Öğrenebilirmiyim ?

Yetkili Arkadaşlarım Yerini Oraya Uygun Görmüştür Daha Önce Konunuzu Nereye Açtığınızı Bilemiyorum Fakat Açtığınız Konu Buraya Uygun Olduğu İçin Buraya Taşınmıştır Yoksa Kimse Keyfi Olarak Konunuzun Yerini Değiştirmez İyi Forumlar.

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Yetkili Arkadaşlarım Yerini Oraya Uygun Görmüştür Daha Önce Konunuzu Nereye Açtığınızı Bilemiyorum Fakat Açtığınız Konu Buraya Uygun Olduğu İçin Buraya Taşınmıştır Yoksa Kimse Keyfi Olarak Konunuzun Yerini Değiştirmez İyi Forumlar.

Geri Dönüşünüz İçin Teşekkür Ederim THT-AR-GE'ye Açmıştım Konumu. Tüm Bölüm Kurallarına Uygundu. Sadece Virüs Total Eklemedim. Çünkü Script(Not Defteri İle Açabileceğiniz Dosya) İçin Vt'ye Gerek Duymadım. Dosya Eğer Virüs İçerseydi Bir Rat Veya Keylogger Dosyasıyla Birleşmiş Olması Gerektiği .exe Formatında Olmalıdı. Ama Dosya .pyc Formatında. Bu Bir Python Kaynak Kodu Dosyası.

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Python dilini barındıran konular o bölüme taşınıyor.

Elbette Eğer Kendi Şahsıma Yapmış Olsaydım Emin Olun O Bölüme Açardım. Ama THT Adına Yaptığım, Yenilerin Çok İşine Yarayacağını Düşündüğüm İçin THT AR-GE'ye Açtım Konumu. Bölüm Kurallarında ise Öyle Bir Kurala Rastlamamıştım.

28 Haz 2015
174
0
Burası bir hack platformu.
Sağlıkla ilgili konularınızı doktorlara,
Dini konularınızı hocalara sormalısınız.
Kimse buradan yazdığın 2 satırla yorum yapamaz.Forumda en iyi doktor bir olsa bile yorum yapamaz.
Yanlış bilgilendirme ise her şeyden tehlikelidir.Burada yapacağımız yorumlar doktor olmadığınız için geçersizdir.

Ben sadece konuyu daha iyi anlayabilmek için bilgisi olan insanların yorumlarını bekledim . Zaten konu hakkında bir tavsiye veremezlerdi çünkü konu hakkında bir söz sahibi değilim. Sadece anlayabilmek için açmıştım :(

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
koi0s' Alıntı:
THT adina gif çalışmam konusu neden silindi?

Bir yönetim üyesinin index background için hazırlayıp foruma attığı çalışmayı ondan habersiz ve ondan izin almadan gif haline getirip burda paylaştığınızdan dolayı çöpe taşındı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.