Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
zaten site köklü eski bir site ama ödeme kanıtı olmadan olmaz diyosanız site linklerini silseniz sadece yöntem yazılsa olur mu

İnternetten kazanç bölüm kuralları gereği size ait güncel ödeme kanıtı olmalı aksi takdirde konu silinir.

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Günler sonra yazıyorum ama...

Benim SYN Flood yazılımımın konusunu başta Ar-ge bölümüne açmıştım. Bir süre sonra konu C/C++ bölümüne aktarıldı. Ar-ge bölümüne kimler konu açabiliyor ? Ar-ge kurallarına birebir uydum diye tahmin ediyordum, fakat C/C++ bölümüne alınınca şaşırdım ama sesimi çıkartmadım, fakat merak... :trl

Son düzenleme:

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Günler sonra yazıyorum ama...

Benim SYN Flood yazılımımın konusunu başta Ar-ge bölümüne açmıştım. Bir süre sonra konu C/C++ bölümüne aktarıldı. Ar-ge bölümüne kimler konu açabiliyor ? Ar-ge kurallarına birebir uydum diye tahmin ediyordum, fakat C/C++ bölümüne alınınca şaşırdım ama sesimi çıkartmadım, fakat merak... :trl

Benim Konu da Aynı Şekilde Taşındı. Ruh Hocamla Konuştum, Gereği Yapıldı Fakat Yine Taşındı :trl

koi0s

Uzman üye
7 Haz 2016
1,381
0
Deep Web
Küçücük kızın video konulmuş ve alay konusu olmuş.

Kız kardeşinin öyle bir videosunun burda paylaşılıp alay konusu olmasını istemezdin heralde ( :

Uygun görülmediğinden dolayı çöpe taşınmıştır.

Anladım ama zaten bu troll video incicaps falan paylaşmış bende makara olsun diye attım yinede sağol

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Yoğurt değil ki bu, eskiyince bozulsun.. Her daim gülünecek fıkralar. Elinde olan yenisini de ekler. Bu gidişle temizlikte çöpe taşınır belirteyim dedim.

Yılların değişmez kuralı:

-Eski olup güncellenmesine değmeyecek konuları güncellemek yasaktır. Özellikle 1 haftayı geçmiş konulara teşekkürler yazmak yasaktır. Teşekkür etmek istiyorsanız teşekkür butonu kullanınız.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Yoğurt değil ki bu, eskiyince bozulsun.. Her daim gülünecek fıkralar. Elinde olan yenisini de ekler. Bu gidişle temizlikte çöpe taşınır belirteyim dedim.

Ben kilitledim.
Off topic bölüm kurallarına göre eski konuları güncellemek yasak.
Genel kurallarımıza göre ise işe yaramayan geçerliliğini yitirmiş eski konuları güncellemek yasak.
Zaten konuda fıkra konusu olduğu için güncellenmesi için bir sebep yok.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Kuralları ben de biliyorum. Şimdi eski bir konu kilitlendi, bölüm temizliği yapan uykulu bir mod kardeşim konuyu çöpe taşımasın diye belirteyim dedim.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kuralları ben de biliyorum. Şimdi eski bir konu kilitlendi, bölüm temizliği yapan uykulu bir mod kardeşim konuyu çöpe taşımasın diye belirteyim dedim.

Konu çöpte.
Eğlence geyik kategorisine açılacak bir konuyu off topice açmamalısınız.
Yardım haricindeki konuları çöpe alıyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.