kotalı adsl'yi sınırsız kullanım RESİMLİ ANLATIM

balgusan

Yeni üye
18 Tem 2008
2
0
tühh! ben daha yeni aldım ama sınırsız aldım, bu siteyi daha önce okusaydım sanırım kotalı alırdım en az 20 lira daha ucuz :)

denito

Yeni üye
23 Ocak 2008
22
0
arkadaşslar benim kota son 4 aydır doluyo (indirsemde indirmesemde) ne b..k yicem şaşırdım valla tttnet le gorüstüm bana wirless şifremi değiştirmeme gerektiğini söylediler 4 aydır sanırım 12. formatım oluyo xp, vista LİNUX hepsinde aynı probelemm yardım

1. sayfadaki adama bunun yüzünden olabilirmi?

profesblack

Yeni üye
9 Tem 2007
17
0
Kardeş düşünsene sen para vermiyesin diye bir öğrencinin bilgisayarına bağlandığını hemde durum u iyi deilse ne olur düşündünmü.... Belki Öğle yemeğini yemeyip dersleri nedeniyle yemek parasını kota ya verir. Belkide bunn altından kalkamayacağı için okulu bile bırakır. Çünkü 20 ytl fazlalık diye okulu bırakan arkadaşlar gördüm kiminin babası vefat etmiş kimi nin babası çalışamıyor anlayacağın Boşverin bunu .... Haaaaa sınırsız bağlı diyorsanız onu bilemem nasıl olsa sınırsız birşey olmaz. Ama seçerken dikatli olun öbür hayatınızı karartmayın.

sorfer

Yeni üye
12 Şub 2009
1
0
internetini taşı kampanyasında bir telefonla smile adsl ye geçtim 29.00 tl ye sınırsız kullanıyorum. herkese tavsiye ederim.

cakyone

Katılımcı Üye
15 Ocak 2009
361
0
İzmiR
arkadaşım burdan başkalarının hakkını yemiş olmuyormusun .senin kotan dolmuyor ama başkasını doluyor dimi hadi abone olduğun firmaya bağlansan neyse zaten fazlasıyla çıkartıyor ama başkasının ıp adresine bağlanmak yanlış biri senin internetine bağlansa olurmu kat kat para öde

cok doğru sölemiş

20 Kas 2008
184
0
slm buna hiç grek yok başkasının modemine girecegimizze sınır sız yapalım dahaiyi 29 t l yi veren 50 t l yide ve veiri yazık başkasının hakını yemek farzetki bize yaptılar ama yine de emegine saglık

*ZiFiR*

Yeni üye
19 May 2009
11
0
arkadaşım burdan başkalarının hakkını yemiş olmuyormusun .senin kotan dolmuyor ama başkasını doluyor dimi hadi abone olduğun firmaya bağlansan neyse zaten fazlasıyla çıkartıyor ama başkasının ıp adresine bağlanmak yanlış biri senin internetine bağlansa olurmu kat kat para öde

Haklsıın usta

By_eLeSSaR

Yeni üye
18 Ocak 2009
26
0
başkaLarın hakkı yenmiomus öyLemii bizim hakkmızı yienLeree biz napaLımm?? eğer bizim hakkımız yenip biz böle susysak yazıık bizee güzel paylasım artık devir böyle buna ayak uydurmak gerekiyor..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.