kotalı adsl'yi sınırsız kullanım RESİMLİ ANLATIM

bozkurt135

Üye
5 Eki 2009
152
0
kotalı kullanıyordum her ay 35-40 gelıodu gectım sınırsıza 45 lira verıom keyfıme bakıom kafam rahat :D

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
tek kelimeyle saçmalık byu kadar saçma bi konu olur böle bişey mükün değil milleti kandırmayada çalışma bu konu editlensin ltfn boş işlerle konu açıolar

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
Hocam emeğine sağlık bi sürü yazı yazmışsın ama Ahiretden affedilmeyen tek günah kul hakkıdır biraz kemeri sıkın eline sağlık ama başkalarına yazık değilmi :S

zarpan_dit

Uzman üye
29 Eki 2009
1,022
0
anTolia
ben buna bukadar uğraşmam=) uraşanada dicek lafım yok.. ama şunuda unutmamak lazım bu ülke böle herşeyi beleşe getirmeye çalışanlar yüzünden bu halde.. saygılarla..

volkano61

Üye
2 Ara 2009
63
0
istanbul
arkadaşımız ne güzel noktaya değinmiş eğer hak konusunda bu kadar hassaz isek ne işimiz var burda allah aşkına arkadaşlar burdan yardım amaçlı alınan programlarda para ile satılıyor emek harcanmış olan programlar ama kaçımız alabilecek durumdayız evet konu kul hakkına gelirse ki var ortada bariz bundan önce çevremizdeki yenilenlere bakalım bir arkadaşımızın dediği gibi hak edenler olacaktır senin pc ne bu yapıldığında çok mutlu olmazsın değilmi hadi gel çık işin içinden hak eden kim olacak burda bu paylaşım harika çünkü öğreniyoruz önlem alıyoruz.

MSTY66

Üye
28 Ara 2009
121
0
YOZGAT
arkadaşım burdan başkalarının hakkını yemiş olmuyormusun .senin kotan dolmuyor ama başkasını doluyor dimi hadi abone olduğun firmaya bağlansan neyse zaten fazlasıyla çıkartıyor ama başkasının ıp adresine bağlanmak yanlış biri senin internetine bağlansa olurmu kat kat para öde

selam aleyküm hocam dogru söylüyorsunuz ama bi yöndende güzel birşey nasıl derseniz saten sınırsız olanlar ne kadar baglanırsa baglansın belirli bi ücret ödüyor.ama sende ondan faydalanıp kullansan hemsen tasarruf etmiş olursun hemde karsıdaki kişiye bişi dokunmaz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.