Kripto Para Analiz Programı Ücretsiz

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Merhabalar herkese iyi forumlar kripto paralar için yazmış olduğum analiz programını sizlere tanıtmak istiyorum , programın ana amacı gerekli formülleri kullanarak gelen anlık veriler ile destek ve direnç noktalarını hesaplıyor , bazı teknikleri kullanarak analizlerde bulunuyor. Modern bir ara yüzle sizlere sunmuş olduğum bu programı kullanmak tamamen ücretsizdir , kesinlikle virüs , zararlı yazılım içermemektedir. Program imzalı olmadığı için Windows kurarken SmartScreen hatası verebilir , o sorunu nasıl aşacağınızı da aşağıda resimler ile göstereceğim.

Yasal uyarı: Bu program sadece analiz yapmaktadır , yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Gerkli Framwork Sürümü: network framework 5.0

İndirme Linki: İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF LİNK: ALTERNATİF LİNK

VİRÜS TOTAL: VİRÜS TOTAL

PROGRAM GÖRSELLERİ

26casvs.jpg

kaszbg2.jpg

SMARTSCREEN HATASI ÇÖZÜMÜ

ibjvsog.jpg

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Evet üniversite okuyorum bilgisayar mühendisliği :)

güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim :) alım satım yaparken formülleri tek tek kullanmak yerine program haline getirdim umarım bir çok kişiye fikir vermesi açısından yararlı olur :)

iyte85

Yeni üye
12 Şub 2022
1
2
Merhabalar herkese iyi forumlar kripto paralar için yazmış olduğum analiz programını sizlere tanıtmak istiyorum , programın ana amacı gerekli formülleri kullanarak gelen anlık veriler ile destek ve direnç noktalarını hesaplıyor , bazı teknikleri kullanarak analizlerde bulunuyor. Modern bir ara yüzle sizlere sunmuş olduğum bu programı kullanmak tamamen ücretsizdir , kesinlikle virüs , zararlı yazılım içermemektedir. Program imzalı olmadığı için Windows kurarken SmartScreen hatası verebilir , o sorunu nasıl aşacağınızı da aşağıda resimler ile göstereceğim.

Yasal uyarı: Bu program sadece analiz yapmaktadır , yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Gerkli Framwork Sürümü: network framework 5.0

İndirme Linki: İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF LİNK: ALTERNATİF LİNK

VİRÜS TOTAL: VİRÜS TOTAL

PROGRAM GÖRSELLERİ
EJcYOn.jpg
EJcTRh.jpg

SMARTSCREEN HATASI ÇÖZÜMÜ

EJc2te.jpg
Çok işime yarayacak yararlı bir uygulama olmuş teşekkürler

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Merhaba
To run this application,you must install .NET.
Would you like to download it now?
uyarısı alıyorum çözümü nedir?
Merhabalar hatanızın nedeni framwork sürümü şuradan işletim sisteminiz 32 bit ise x86 , 64 bit ise x64'ü indirip kurarsanız sorun çözülecektir :)

rewindy0

Yeni üye
13 Kas 2021
18
3
Merhabalar hatanızın nedeni framwork sürümü şuradan işletim sisteminiz 32 bit ise x86 , 64 bit ise x64'ü indirip kurarsanız sorun çözülecektir :)
yükledim ancak yine de olmadı aynı uyarı devam ediyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.