l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,933
3
487
85
u bilmiyorum maalesef
cevap vermeyi dusunuyormusun ?

Scriptte Kredi açığı mevcut. ve warez oldugu için siteniz google tarafından banlanıyor yani aramalarda çıkmıyor siteniz. instaweb sürümü 2.7 şuanki orjinal sürüm 3.5.1

kredi acıgı kapatılacakmı.

Ben acik duzelticimiyim ? Yada ordan bakinca yazilimciya mi benziyorum ? Indexlettirmesini bilmiyor iseniz benim yapabilecegim birsey yok benim gorevim sadece kurulumunu detayli anlatim yapmakti ve yaptim gerisi beni ilgilendiren bir konu degil.
iyi gunler.

Canssss

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,639
0
oto beğeni cron ayarlarını falan yaptım cronlar düzgün beğeni takipçi yorum çalışıyor ama oto beğeni çalışmıyor nasıl ayarlayabiliriz.

sfenkss

Üye
31 Tem 2016
139
1
Hocam bu cooikes aktarim beklemede diyor ne yaptiysam olmadi birturlu diger arkadasimizin anlatim konusunada baktim aynen dediklerini yapiyorum ama olmuyor.Bir bakabilirmisin eger musaitsen

oguzhanthackt

Yeni üye
19 Şub 2016
26
0
Arkadaşlar kredi açıgı var sitede nasıl düzeltebiliriz düzeltebilen varmı kodlar ile oynamayı bilen lütfen özelden ulaşsın

croops13

Üye
21 Nis 2015
72
0
Konya
Hocam her şeyi yaptığıma eminim fakat şu ekranda kalıyor ayrıca bilgilerde db'ye düşüyor sorun nedir?
Bryb6j.png

salixking

Yeni üye
15 Nis 2012
33
0
filezilla bağlanırken bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz komutanım
Yanıt: 421 I can't accept more than 3 connections as the same user

Cazuz

Uzman üye
12 Tem 2014
1,039
0
Her zamanki gibi yaptığın işin hakkını vererek güzel ve anlaşılır bir anlatım şekliyle
Konun Yine Revaşta
Eline Emeğine Sağlık Kardeşim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.