l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
siteyi editleyemiyorum index lere flen baktım bulamadım nasıl editleyecem bunu

BoatenG

Üye
31 Eki 2015
238
4
Hem panel içinde hem kullanıcı girişinde Login hatası var.Şifrelerin doğru olmasına rağmen yanlış diyor.Sadece 1 kişi ekleyebildim ondada 30 kere yazmışımdı user:password şeklinde hepsinde bendim diyorum ama yine kabul etmiyor.

efskmn

Üye
18 Şub 2012
226
0
eline sağlık fakat denemelikte olsa 10 20 kişilik user dosyası elinde olan varsa paylaşsın deneyelim

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Hocam kusura bakma tam anlayamadım doğru şifreyi giriyorum ama yanlış diyor nasıl giriş yapıcam ki.

Şifreniz yanlış demeden instagram.com da hesabınızın açık olduğundan emin ol.
İki faktörlü kimlik doğrulamasının kapalı olduğundan emin ol.

Şimdi giriş yap şifreniz yanlış der ise o pencereyi kapatmadan instagram.com sayfasını yenile bu bendim güvenlik önlemi çıkarsa bu bendim olarak işaretleyip geçebilirsiniz.
Ve tekrar giriş yaptığınızda belki giriş yapabilir.

RasAlGhos

Uzman üye
6 Ocak 2016
1,101
0
Evet Pannelerin Çoğu İnstagram Tarafından Kapatıldı Fakat Benimkinde Sorun Yok Gibi Gözüküyor Videoyu Düzgün İzleyip Yapın Arkadaşlar...

mavilikral

Üye
19 Nis 2016
218
0
Evet Pannelerin Çoğu İnstagram Tarafından Kapatıldı Fakat Benimkinde Sorun Yok Gibi Gözüküyor Videoyu Düzgün İzleyip Yapın Arkadaşlar...

Ben hayla çözemedim şimdi instagram kafasına göremi kapatıyor bazı panelleri ? arkadaşımın girmesi için 1 saat uğraştım sildim tekrardan kurdum falan filan sonra girmedi şifreyi değiştirdi öyle girdi ? birde panelde bot hesap filanda kullanmadım :confused:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Ben hayla çözemedim şimdi instagram kafasına göremi kapatıyor bazı panelleri ? arkadaşımın girmesi için 1 saat uğraştım sildim tekrardan kurdum falan filan sonra girmedi şifreyi değiştirdi öyle girdi ? birde panelde bot hesap filanda kullanmadım :confused:

Hayır ama galiba google takipçi vs kelimelerinde ki siteleri kendi web sitesinde engelleme yapıyor ve giriş sağlanamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.