l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

Mob42

Yeni üye
31 Ara 2015
24
0
Merhaba benim hostuma kuruldu fakat sadece anasayfa çalışıyor diğerleri hata veriyo iütfen yardım edin

cocuk2

Yeni üye
24 Ağu 2011
43
0
Hocam İşleme girince şöyle bir hata alıyorum :

Hata Oluştu!
Üzgünüz, bir hata oluştu. Bu anlık bir hata olabilir, bu nedenle işleminiz yarıda kaldıysa tekrar deneyebilirsiniz. Eğer hata devam ederse, tarayıcınızı kapatıp, yeniden açarak tekrar denemenizi öneririz. Buda bir çözüm sağlamazsa teknik detayları incelemeleri için yazılım ekibizle iletişime geçebilirsiniz

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Hocam İşleme girince şöyle bir hata alıyorum :

Hata Oluştu!
Üzgünüz, bir hata oluştu. Bu anlık bir hata olabilir, bu nedenle işleminiz yarıda kaldıysa tekrar deneyebilirsiniz. Eğer hata devam ederse, tarayıcınızı kapatıp, yeniden açarak tekrar denemenizi öneririz. Buda bir çözüm sağlamazsa teknik detayları incelemeleri için yazılım ekibizle iletişime geçebilirsiniz

Cron çalıştırdığında bu hatayı alıyorsan sıkıntı yok cron çalışıyor yani ama ufak bir kodlamadan hata oluştu kısmına yönlendiriyor.

tvcuneyt

Üye
8 Ocak 2017
154
0
Süpersin dostum çok güzel anlatmışsın. Adımları birer birer uyguladım şak diye kurdum. Tek sıkıntı user cookies bulmakta.

cocuk2

Yeni üye
24 Ağu 2011
43
0
Cron çalıştırdığında bu hatayı alıyorsan sıkıntı yok cron çalışıyor yani ama ufak bir kodlamadan hata oluştu kısmına yönlendiriyor.

Hocam tam olarak anlamadım ama cronları ayarladım glob() expects parameter 2 to be integer, string given (2) şöyle bi hata çıkıyo

cocuk2

Yeni üye
24 Ağu 2011
43
0
aG4LRR.png

http://******.org/admin/islemler tam olarak bu hatayı alıyorum

Son düzenleme:

ZayroN

Üye
3 Haz 2017
57
0
Bursa
Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Script başarı ile kuruldu ayarlandı ama siteden instagram giriş yapmaya çalışınca ''Şifreniz yanlış.'' uyarısı veriyor ve İnstagrama girdiğimizde ''BU BENDİM'' uyarısı vs. gelmiyor.

Froxxy

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
Hocam Aynı Hata Bendede Var Lütfen Yardımcı Olun admin paneline filan heryere giriyor

Ahmet0172

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
707
0
hocam ben dün yapmaya baya uğraştım sizin yaptığınız gibi ama forbidden diye bir hata verdi.forbidden 403.

Bu arada 000webhost'dan ücretsiz host aldım.sitede mi sıkıntı var anlamadım.domaini tk olarak aldım başka yerden dns ile 000webhost'a bağladım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.