Link.tl Bot | 5.05tl Cpm | 2018 | Opera Vpn

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
macro ile yapılırmı yapılmazsa ne kadar uğraşırız söylersen sevinirim benden sana bir teşekkr

makroyla yapılıyor isterseniz videosunu çekerim

Ellerine Sağlık.

teşekkürler

Bot konuları yasaktır

bot isteğe bağlı

iyi bak ve güncelle operayı en uygun konuma bas ordan seç

en uygun konuma basıyorum avrupa, kuzey güney kore ,asya çıkıyor kanada yok

lütfen operayı gösterdiğim linkten indir

çok para kazandırılıyormu

1k= 5.05tl
(sanırım)

Teşekkürler şimdi onlar düşüsün 😀
önemli değil :)

Hocam androidden operayla denesek ayni yontemle olur mu?

olmaz

ödeme kanıtı eski 1 yıl önceki inanmam ve üstüne üstlük opere vpnde hemen ipler bitiyor işe yaramaz

hayır bitmiyor ss ise eski başka bulamadım eskiden almıştım

kanada yok sadece asya avrupa falan var

dediğim yerden indir

dediğim gibi yap kanadayı seçmeyi unutma ve her yaptığında kapat operayı

kanıt var çalışıyor :) gösterdiğim yerden indir

Operanın dns leri mimlendi çalışmıyor artık başkan.

öbürlerini dene sonradan yeniden güncellenir veya en uygun konum u seç biraz az verir ama olsun :)

kanıt var çalışıyor gösterdiğim yerden indir ve kanadayı seç kanadada çalışmıyorsa en uygun konumu seç videoda kanıt var :)

Birini çalışıyor biriniz çalışmıyor diyor nasıl olucak?

çalışıyor sadece kanadayı bulamıyorsunuz eğer kanadayı bulamazsanız en uygun konum'u işaretleyin yine para gelir

Çalışıyor beyler su yapamıyorsunuz

teşekkürler bu arada hemşeriyiz

Gösterdğin yerden indiriyorum gine aynı kimi yiyorsun

en uygun konumu seç internetten bulabilirsin eski sürümü

Kanada dan tek tıklama 5 tlmi?
hayır 1k tıklama 5tl

videoda çalışıyor lütfen tekrar dene :)

Dostum zaten dediklerinin aynısını yapıyoruz işe yaramıyor.

nasıl yani? videoda denedim oluyor en uygun konumu seç sonra vpn nin mavi olmasını bekle öyle dene sonra yenile link.tl sayfasını

Moderatör tarafında düzenlendi:

m8lankolik

Yeni üye
18 Ocak 2012
3
0
Teşekkürler, evet çalışıyor fakat eski sürümü indirince yeniler engellenmiş ben v45.0.2552.635'de denedim çalıştı ve Kanada seçeneği geldi fakat uygulama otomatik güncellendiği için geri son sürüm yüklendi otomatik güncellemeyi kapatırsak sorunsuz çalışıyor bide makro bastımı tadınmaz yemiyor. ben kapatamadım yapabilen varsa bizlede paylaşırsa sevinirim.. :D

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Teşekkürler, evet çalışıyor fakat eski sürümü indirince yeniler engellenmiş ben v45.0.2552.635'de denedim çalıştı ve Kanada seçeneği geldi fakat uygulama otomatik güncellendiği için geri son sürüm yüklendi otomatik güncellemeyi kapatırsak sorunsuz çalışıyor bide makro bastımı tadınmaz yemiyor. ben kapatamadım yapabilen varsa bizlede paylaşırsa sevinirim.. :D

Otomatik güncellemeyi kapatmak için: Program Filese ye gidin. Opera klasörü içindeki "opera_autoupdate" yazan uygulama dosyasını buradan(kes ile) çıkartıp bir yere yapıştırın.
Silerseniz otomatik güncellemeyi tekrardan açamazsınız yani aşağıdaki işlemi yapamazsınız.
Otomatik güncelleme yapmak isterseniz tersini yapın yani opera klasörüne"opera_autoupdate"yi tekrardan yapıştırın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.