Link.tl Bot | 5.05tl Cpm | 2018 | Opera Vpn

kavanoz26

Üye
22 Nis 2012
80
0
eski sürümü indiriyorum ama ne yaptıysam otomatik güncellemeyi kapatamadım opera_autoupdate sildim yine olmadı yine güncelliyorkapatıp açınca operayı, en uygun konumlada olmuyor, ıp değişmiyor nedense

Son düzenleme:

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Merhaba link.tl büyük bir dolandırcı şirketir heryerde insanlar şikayetçi sahibi keyif yapıyor sizlerin hesaplarını kapatarak kimseye önermiyorum tamamen kuruşu kuruşuna sevinip kazandığınız paraların sahibi olcaktır hesaplarınızı banlayarak kullanmayın kullandırtmayın
önerceğim ödemesini düzenli dakika dakikasına destek sağlayan tek sistem trlink.indir dolandırcıılara ziyaretçilerinizi kaptırmayın farkında olun

s60v3

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
359
0
Almanya
uğraşmayın böyle tek tek tıklamakla,1000ziyaretçi olacak da 5tl verecek geçin o işi zamanınız daha değerli,hiç masrafsız 2saatte kendim yazdığım php ve python botlarıyla bu paranın 20katını yatarak kazanıyorum,en azından sitemin host+domain parasını ve sigara paramı çıkarıyorum,araştırın programlama dili öğrenin yapabileceklerinizin sınırı yok sadece beyin lazım

hackpesinizde

Yeni üye
15 Mar 2018
16
0
link.tl yüksek meblaları ödemiyor benim haftada 390 tl kazandım ama hesabı banladılar yani biraz fazla kazanınca banlıyorlar arkasından ne kadar aglarsan agla ne kadar yazarsan yaz yalan oluyor paran link.tl pişmanlıktır . ( Denizlide bir bilişim firmasıdır )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.