Mailli KeyLogger Yapımı // ÇALIŞIYOR.KODLAR ALINTI ANLATIM BENDEN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faruk0072

Üye
18 Eyl 2008
71
0
ya peki bunu pro olarak yapmak istiyorum başkasının kullanması için email adresi ve şifresi kendi düzenlemesi lazım onu nasıl yapacam bilgi verirseniz sevinirimm

faruk0072

Üye
18 Eyl 2008
71
0
tmmda ben hiç bir şey anlamıyorum lise 2 de hocamız bize flow chart visualı anlattı onu süper şekilde anladımda vb yi hiç bilmiyorum birde vb yi öğrensem tam olacak

faruk0072

Üye
18 Eyl 2008
71
0
abi özelden msna dresini atarmısın ben atamıyomda :S veliahtın olarak kalmayı çok isterim ne sadlash nede dr.coder ben senden istiyom msn adresini lütfne yardım et bana abi

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
birde ben bundan yola çıakrak bi pro yapıyomda şuan server.exe olarak kaydetmenin kodunu sölermsiin
dostum murat ın dediği gibi
builder mantığı
bak
vb de 2 proje yaparsın
biri server olur biri derleyici olur
serveri; derleyiciye sonradan
resource editor
ile eklersin
ters mantık :)

faruk0072

Üye
18 Eyl 2008
71
0
dostum murat ın dediği gibi
builder mantığı
bak
vb de 2 proje yaparsın
biri server olur biri derleyici olur
serveri; derleyiciye sonradan
resource editor
ile eklersin
ters mantık :)

:D tmmda ben direk öğrenmek istiyorum bana kolaydan zora doğru ve bu derslerden sonra keylogger yapabileceğim ir ders videosu varmı koalydan zora giden

maximummm

Yeni üye
20 Nis 2010
3
0
biri bunu anlatabilirmi nasıl yapıldığını normal fake gibi hosta atıp karşı kişiye saldırımı yapıyoruz yoksa .bat olarakmı karşı kişiye gönderiyoruz bilen birisi yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşkekrler..

1 Haz 2010
67
0
Aynı mantıkla az önce yaptım bendeki çalışıyor , kodları paylaşıcam . Fakat gönderdiği loglar

============================== Gmail - Konu - [email protected] - Google Chrome ============================== asdf
============================== Program Manager ============================== deneme bir ki
şeklinde geliyor . Bunu Nasıl Düzeltebiliriz ?

İstediğim Şöyle Gelmesi
==============================
Gmail - Konu - [email protected] - Google Chrome
asdf
Program Manager
deneme bir ki

Not : SağoL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.