mehmetçiğin dağlarda öldürdüğü pkk leşleri + 16

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
yazıklar olsun dicegim bişi yok düşman sevindirmenin ne alemi var şimdi milletçe kenetlenip bir olmamız kar şimdi.o kadar şey yazdım ama insanlıktan nasibini almamış insanlarımız halen var aziz nesin dogru demiş türkiyenin %de 60 ı degil % de 80 i cahil.

Son düzenleme:

JOSEP23

Üye
10 Şub 2007
99
0
allahın belaları ölürken bile insan gibi ölmüyolar baksana hepsi birer köpek gibi rengi rüngü deişmiş duyun o pkk zihniyeti olan insanlar eğer bu bölücülük iyi bişey olsaydı birazda olsa nur olurdu yüzlerinde ölen arkadaşlarınızın tiplerine bakın ne kadar acizler hem bu dünyada hemde oteki dünyada ne diyebilirmki sadece gülüyorum ne diyeyim allah türk askerine zaval vermesin allah yardımcıları olsun hepsi allaha emanet...

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
DEVİL926;132769' Alıntı:

konuyu saptırma kardeş benimde bir sürü kürt dostum var allahına kadar delikanlı adamlar böyle şeyleri yazmak ayıp savaşta herkes öldü şimdi bu ayrımcılıga gerek yok atatürk ***ü kurtarsın milletin millet sonra geçmişi bilmeden ırkları yargılasın yazık..

fromel

Yeni üye
24 Haz 2007
5
0
Susmayın ey milletim
Bayraksızda ar olmaz
Susar ise yigitler
Vatan bize yar olmaz

süper bi söz arkadaşlar süper bi resim ellerine sağlık çok rahatladım şerefsizlerre i olmu bu sözü söyleyen arkadaşımada saol yaaaa

shiwa

Katılımcı Üye
6 Ocak 2007
489
8
harıka manzaralar alllah dahya fazlasını wersın ................................

onur67

Katılımcı Üye
25 Haz 2007
278
6
kardeş yanlış bilgi verme bu resimdekilerin hepsini mehtcik öldürmedi çoğunda vahşice öldürülmüş cesetler var bunları mehmetcik yapamaz izin vermezler onların direkt ateş açmay bile izinleri yok bazıları teröristlerin aralarında çıkan olaylar sonucu öldürülen teroristlerdir. Resimler ii hoşda içeriğini bil öyle koy oraya. Kan uykusunuda seyret orda ne dediğimi daha net anlarsın..

SNIP3R

Yeni üye
30 Haz 2007
50
0
bunların olmasını onlar istedi ve fazlasıyla hak ettiler inşallah birgün son pkklınında cesedine böyle bakarız köklerini sileriz yeryüzünden paylaşım için sağol

xhacking

Üye
1 Tem 2007
59
0
Pkk ; kendine önce sol örgüt dedi , her türlü şerefsizliği yaptı hemde destek beklediği kürtlere.sonrada bunu tsk yaptı dedi.Şimdilerde kürt milliyetçiliğine soyundu , kürtlerde kucak açıp onlara şehit dediler.Ulen çapulcudan şehitmi olur? Bebek katilinden şehitmi olur? Hainden şehitmi olur? Olsa olsa resimlerdeki gibi leş olur.

hahahaha:puah doru dion!:)

journalist

Üye
24 Tem 2007
128
1
İstanbul
Helal olsun paylasım için sonsuz tesekkur.Hergun sehit verdiğimiz su zamanlarda bu fotoları gormek içimi biraz rahatlattı.İnsallah hepsi bir gün gebericekler

61sinan61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2007
292
0
ne leşiiii bunlar bıldiğin pokkkkkkkkkkkkkk leş hayvanda olur bunlar hayvandanda beter pok lar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.