Messenger E-mail Facebook Hacklettirmek İsteyenler Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Selamın Aleyküm arkadaşlar ;

-Uzun zamandır yoktum.Bazı işlerimden dolayı forumdan uzak kaldım..Dönmemin şerefine maksat boş kalmak olmasın hem elim ısınsın hemde sizin işiniz görülsün..Yardım etmiş olayım.

Messenger , e-mail , facebook adresi hacklettirmek isteyen arkadaşlar ;

-Bana Özel Mesaj yoluyla.
-Messenger adresi yoluyla.
-E-mail yoluyla ulaşabilirler.

Yapmanız gereken ise çok basit ;

-Kurban Messenger , e-mail veya facebook adresi.
-Facebook adresi ise hangi messenger adresine kayıtlı olduğunu.
-Nedenini ? ( Burası çok önemli arkadaşlar geçerli bir nedeni olmayanlar için söyliyorum engellenmelerin 1sn yesini almaz ve beni lakait şekilde rahatsız ederlerse kendi adresleride risk durumunda olur.)

Dilerimki konu ilerlesin sabitlenmeye kadar gitsin.PowerShot 7/25 burda ve sizin için bekliyor..

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Gereğinden fazla güvendim şimdiye kadar kendime ve iyikide öyle yapmışım.Şu anda bu durumda olmamın nedeni her zaman kendime çok güvenmemdir..Güzel yorumlar için teşekkür ediyorum madur arkadaşları bekliyorum..

melosa

Yeni üye
13 Nis 2009
7
0
arkadasım 40 mesaj olmadıqı ıcın sana ozel mesaj atamıorm Edit By KhrySAor eklermısn yada msn nı bana ozel olarak gonderırmısn cok acık sebebım war lutfen

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Arkadaşlar Özel mesaj ile yollanan messenger adresleri (kurbanları) ile ilgileneceğim bazı işlerim var.Merak etmeyin herkesin istediği mail adresi şifresi ve ayriyetten gizli sorusunla beraber geri verilicektir.Geçerli nedeni olanların tabikide.

ByVolDemort

Uzman üye
2 Kas 2009
1,043
0
C:\Intel
Sanırım Sosyal Mühendislik ile deniyorsun Fazla Güvenme Kendine Bence Çünkü sosyal yemeyen Benim Gibi birsürü İnsan var ; )

Başarılar Yinede Yeni Başlayanlar en azından birkaç method öğrenir senle ; )

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Yorumlar için teşekkürler.

@Byvoldemort

Önemli olanda o zaman yeniler bir şeyler kapsın meydan lamerlere kalmasın :).Bunun bir ton metotu var 10-20 tanesini bilseler rahatlıkla bu işi yapabilirler..Benim metotlarımda kolaydan zora doğru sıralanıyor..Nasipse bu hafta içi teker teker istekler doğrultusunda mail adreslerini geri alacağım.

@KASATURA

Hackliyebilceğim konusunda emin olabiliyorum ki bu konuda kendime güveniyorum demektir :) Kendimden her zaman eminim.Söylediklerimin arkasındayım...

activeseen

Katılımcı Üye
6 Ocak 2010
548
0
Seenn City
arkadaşım şimdi sen şifreyi mi buluyorsun yoksa donduruyor musun?eğer şifreyi buluyorsan;
güzel de arkadaş bu biraz fazla güzel ya!
Ben de bir şey istesem.Hatta iki şey herhalde yardımcı olursun
.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.