Messenger E-mail Facebook Hacklettirmek İsteyenler Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byrahim

Yeni üye
7 Ara 2008
18
0
onlıne olmayan msn leri nasıl alıcan peki ? Kişi hakkında bilgi derken gizli sorularını mı bulmaya çalışcan ?

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
msn mi veryim hacklemessen şerefsizsin kabul mü ?

anca pc den çakmayan kırroları hackle sen tmmmı :)

Tamam kardeşim öyledir.Sende haklısın git kendi seviyen olmayan konularda fazla gezinme derim...Sen git yorum yap teşekkür et eğlen benim konularıma bulaşma ! Şerefsiz olup olmucağıma sen karar veremessin ! Unutma bigün sende o kırrolardan biri olabilirsin ;)

-Seviyene düşüp yorum yaptığıma dua et !

iSyankaraLı

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,551
0
Her Yerden.
Tamam kardeşim öyledir.Sende haklısın git kendi seviyen olmayan konularda fazla gezinme derim...Sen git yorum yap teşekkür et eğlen benim konularıma bulaşma ! Şerefsiz olup olmucağıma sen karar veremessin ! Unutma bigün sende o kırrolardan biri olabilirsin ;)

-Seviyene düşüp yorum yaptığıma dua et !

PesimiSte Süper 1 kar$ıLık teßrikLer ..
özeLden mSn attım qörü$eLim 1 ricam oLacak ..!

cahilboy

Yeni üye
6 Nis 2010
1
0
mrb powershot ben aranıza yeni katıldım ama konu başlığınızı görünce size bir konu hakkında bişey söylemek istedim yazınızda facebok sitelerinide hakledinizi yazmışsınız facebookta bulunan bir sitede ALLAH ve peygamberimize küfürler yapılıyor sizde bu siteye rastladınızmı bilmiyorum ama bu sitenin misyonunda butür siteleri yoketmek için gerekeni yapabileceğiniz yazıyor eminim sizde bu konuda gerekeni yapar ve bu siteyi yok edersiniz teşekürler

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
bazı arkadaşlar msn adresi vermişler önce forum kurallarınıı okuyun
herkesi uyarıyorum konu acarken yorum yaparken forum kurallarına uyarak ve seviyeli yorumlar yapın
ilginizden dolayı tşkler

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
bazı arkadaşlar msn adresi vermişler önce forum kurallarınıı okuyun
herkesi uyarıyorum konu acarken yorum yaparken forum kurallarına uyarak ve seviyeli yorumlar yapın
ilginizden dolayı tşkler
aynen katılıyorum arkadasa bır bılgın warsa paylasmanı dılerım yoksa bole kuskular arrtar gıder nasıl yaptıgını paylas derım
cunku burası bır paylasım platformu

nouman21

Yeni üye
11 Kas 2009
7
0
ya bana yardım cı olsanız biri msn mı kırdı alamıorum ve babamın k.kartı hesab kaydı var ustunde er bulursa benım sonum olr yardımcı olursanız alsak :

speed27

Yeni üye
5 Haz 2008
3
0
slm abiler facebook daki ALLAH ımıza ve Peygamberimize küfreden şu grupları hackleyin..

selda11

Yeni üye
11 Nis 2010
5
0
aleykum selam abı nolur yardım et gereklı sebeblerım var soylerım msj atmıstım gelıyomu gelmıyomu bılmıyorum ama acıl lutfen

yunuskgirgin

Yeni üye
11 Nis 2010
2
0
İZMİR/BERGAMA
arkadaşlar ben de platforma yeni üye oldum. gurubu kuran arkadaşım ii düşünmüş
hhee bu arada facebookta olan bu olaylarla ilgili bir çzzüm önerisi olan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.