Messenger E-mail Facebook Hacklettirmek İsteyenler Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßy_RüZGaR

Yeni üye
9 Nis 2010
19
0
ßurası paylasım platformu herkes senın yapdıqın qıbı bılqılerını paylasmayıp msn toplayarak kendısı halletse ıslerını buranın ne anlamı kaldı lamer dolmasın demıssın ortalık lamer dolmasını ıstemıyorsan ogretceksın eqer boyle olacaksa herkes boyle yapsında buranında anlamı kalmasın yanlısmıyım ....

aliatalay1

Yeni üye
6 Kas 2007
18
0
S.A Kardeşim yeterli mesajım olmadığı için özel mesaj atamıyorum bende facebook hesaplarını hackliyorum msn de yapabilirim ama herşey düzenek var sahte sayfalarım var ama yardıma ihtiyacım var acil hacklenmesi gereken facebook hesaplarıda var bana yardım edebilirmisin msn adresim [email protected] eklersen sevinirim kardeşim.

by mufettis

Uzman üye
25 Ocak 2010
1,132
0
X* Özel Harekât *X
s.a kardeşim yeterli mesajım olmadığı için özel mesaj atamıyorum bende facebook hesaplarını hackliyorum msn de yapabilirim ama herşey düzenek var sahte sayfalarım var ama yardıma ihtiyacım var acil hacklenmesi gereken facebook hesaplarıda var bana yardım edebilirmisin msn adresim [email protected] eklersen sevinirim kardeşim.

,

mesajda msn adresi vermek yasak

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
PowerShot Konuyu Unuttu Sanırım:) Yada Yoğun Talepten Yetişemiyor.

Unutmadım usta herkes bi anda saldırdı konuya yemin ediyorum sana 2 aydır msn işlerinle uraşmaktan ne foruma girebiliyorum nede doğru düzgün yemek yiyebiliyorum.Bak sabahtan beri daha yeni rahatladım biraz gene 9 tane PM var dakika başı PM geliyor...

Benide anlayın arkadaşlar lütfen..

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Tamam kardeşim biraz mola vereyim gözlerim ağrıdı..Gecenin ilerleyen saatlerinde veya yarın nasipse..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.