Mirror-az Istek Ve Problemleriniz

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Sebebin bu olduğuna eminmisiniz?

Sorusundan sonra ufak bir önerim var...

Zone-h sisteminin hack olarak gormediği, haklı linkleri sizde kabul etmeyiniz ne dersiniz ;)

Bakalım neler olacak...
http://target/user/
http://target/fileeditor/
fckeditor
upload/images :)
Anlamışsınızdır. Rast gele...
Bunlar düzelmediği sürece sitenin pek aktif kalacağını düşünmüyorum. Kalitesiz zoneları almayın lütfen zone h gibi bir taban oluşturun.

I Murik I

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
344
0
Baku
Hosgeldiniz..

Sitelere resim upload ediyoruz.kodlar gozukuyor bilginize

Bunlar düzelmediği sürece sitenin pek aktif kalacağını düşünmüyorum. Kalitesiz zoneları almayın lütfen zone h gibi bir taban oluşturun.

Teshekkurler maksimum onumuzdeki 3 gunde tum problemlemler cozulcek :) fake mirrorlar onay almiycaktir ...

Script uzerinde optimizasyon ishleri yapilcaktir ..

Iyi Forumlar

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Site Veritabanı yedeğe alınmış sanırım 19 ile başlayan mirror kayıtları gözükmüyor

Pulteron

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
733
0
NEPTÜN
Sorunları hızlı hallederseniz iyi olur. Zira bu gidişle mirror-az'ın daha fazla aktif olacağını düşünmüyorum.

I Murik I

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
344
0
Baku
Son 2 haftada olusan problemlerden dolayi ozur dileriz 2K mirror kaybimiz oldu suan backuplar diger server a da kopyalaniyor

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Ne demek istediginizi anladim zaten free domainler almiyoruz jpg fln yuklemeleride almamayi dushunuyoruz :)

Istek ve Tekliflerinizi Yaza Bilirsiniz Script Gelishtirilecekdir

O zaman direkt şöyle söyliyeyim shell dışında uploadları almamanızı öneriyorum. .jpg .txt fark etmez :) ilginiz için teşekkürler kolay gelsin.

ExeOweR

Kıdemli Üye
5 Mar 2012
3,389
1,061
exe.php
Cloud bypass mevcut ve içinde acayip şekilde gereksiz kod mevcut pc geçince yardımcı olurum.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
2 günde bir siteye birşey oluyor , en sevdigim zone siteleri arasındasınız fakat bu gidişle , mirror-az'da biticek galiba :)

I Murik I

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
344
0
Baku
2 günde bir siteye birşey oluyor , en sevdigim zone siteleri arasındasınız fakat bu gidişle , mirror-az'da biticek galiba :)

Yogun botnetden dolayı server degistik .. suan ddos korumali vds teyiz Hardware Firewall + Soft

Server Kurulumu Guvenlik Ayarlarin Yaptik Suan Optimizasyon Ayalari Yapiliyor + Scriptde bazi duzenlemeler yapilcak

1 Dakikada yenileme kaldirildi

Mass Limiti 20 den 40-50 ye yukseltilcek

.txt .jpg gibi mirrorlar alinmiycaktir :)

bashka istek ve ya teklifleriniz varsa yaza bilirsiniz :)

I Murik I

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
344
0
Baku
Fikirlerinizi ala bilirmiyim ?

bunlaridami almayalim yoksa yalnizca fckeditor falanmi

bunlar alinsa bile onhold da bekletilcek diger tum mirrorlar onaylanicaktir

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
.txt 'i alsın jpg vs. almasın hocam benim şahsi fikrim bu , zaten mirror'ların çogunu .txt olarak alınıyor sizin siteden baya bi kayıp sağlarsınız.

'Insider

Katılımcı Üye
2 Eki 2016
654
0
0.0.0.0/0
Yogun botnetden dolayı server degistik .. suan ddos korumali vds teyiz Hardware Firewall + Soft

Server Kurulumu Guvenlik Ayarlarin Yaptik Suan Optimizasyon Ayalari Yapiliyor + Scriptde bazi duzenlemeler yapilcak

bundan sonra kapanmayacak mı hocam?

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
355
27
anka
Leopic üstadın dediği gibi .txt alınmalı bence de. Birde normal upload dorku hariç misal " saveannounce_upload.asp" açığı alınmamalı şahsen benim fikrim bu.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73

.txt 'i alsın jpg vs. almasın hocam benim şahsi fikrim bu , zaten mirror'ların çogunu .txt olarak alınıyor sizin siteden baya bi kayıp sağlarsınız.
Eğer dediğinizi yaparsanız artık en sevdiği zone sitesi olma onurunu kaybedeceksiniz :) zone h tan bi farkınız olsun siz almayın o zaman

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.