Mobil.Turkhackteam-Ddos/Tanıtımı|Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Ula bıkmadın mı kendine ait olmayan uygulamalarda yer alan stringleri hex-char formatında yeniden düzenleyip rebuild yapıp bizimle paylaşmaktan, yeter yahu. Emek hırsızlığının dibine vuruyorsun. Yapılması toplasan 5 dakika sürmeyecek işleme 4.5 saatini harcaman da ayrı bir ironi. Bunu da babam yaptı. Zaten tek bir parça işlevi olmayan, gereksiz ağ trafiğine neden olacak basit bir uygulama source-edit yaptığın uygulama. Cidden biraz bu konulara dikkat etmelisin ByZehirX.

android_loic.jpeg

Pardon? Kim olduğumu bilen biliyor. Ben sadece insanları kandırmanın, yöneticilerin de buna kanmasının küçük düşürücü olduğunu belirtmek istedim. Geldin, gereksiz bir uygulamanın yazarından izinsiz "Bu benim uygulamam, Turk Heyk Tim DiDiOS programı" diye paylaştın. İnsanları aldatmak ve emek hırsızlığı yapmaktan başka eline ne geçti yahu?

Daha iyisini yaptım, kat kat iyisini. Yapıldığına da şahit oldum. Ancak boş işler. Bana açıklar mısın 2nokta, emek hırsızlığı yapınca eline ne geçildiğini? LOIC for Android denilen, saçma bir uygulamayı "Hoop, apk edit" diye atmış, veyahut bir şekilde debug etmiş, değerleri değiştirmiş. Bunu öğretsem dedem de yapar. Hadi yaptı diyelim, sıkıntı yok. "Kodlar arasında kayboldum" ne demek yav, zaten stringler ortada ne kodundan bahsediyor? İnsanları kaldırdığı apaçık ortada.

LOIC for Android denilen, rezalet bir uygulama. Bunun yerine indirin basit bir interpreter, başlatın soketlerden atağı, kat kat verimli sonuç alırsınız.

Neyden bahsediyorsun sen? İsterse tüm Admin'ler teşekkür etsin, dokunulmaz konu olsun umrumda değil. Sen bana bunu açıkla yazarken hangi kütüphaneleri kullandın, hangi dille yazdın.. Besbelli "source-edit" olarak tanımladığımız olay olmasına rağmen, belki bir umut sadece mimarisini ilham almışsındır diye pişman oldum. Soruları cevapla, herkesin önünde teşekkür etmez isem namerdim.
Bu sekilde cevap yazacak 1 kişi biliyorum oda ZZTRi :puah

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Tam bilmiyorum ama bu LOIC in arayuzunun değiştirilmiş hali gibi geldi ha yanlış biliyorda olabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.