Mobil.Turkhackteam-Ddos/Tanıtımı|Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 May 2016
207
0
Ellerinize sağlık çok başarılı bi uygulama.
Birde bir sorun var teşekkür et butonu yok :(
Tekrardan tebrikler byZehirX ve THT ailesi

UGTR

Üye
21 Nis 2016
240
0
Emeğine sağlık abi de 4.5 saatte sadece adını ve simgesinimi değiştirdin.Başka ne editledin?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
2,063
35
Osmaniye 80
Emeğine sağlık abi de 4.5 saatte sadece adını ve simgesinimi değiştirdin.Başka ne editledin?

Sanada cevap verim de ondan sonra atip kafayi yatayim.
Sabah iş var.
Bak guzel kardesim mobilden yaziyorum sana ben.
Bu uyg google playda bul getir linkini sana uyeligimi teslim edim bu uyg lisans sahibi uyg yani şu demek ureten sirket kimse bunu google playa para kaptirmadan satmak amaclidir.
Ki bu bir hack ve googlede bunu kabul etmez.
Sen suan lisansli bir urunun hacklenmis hali ile karsi karsiyasin.
Örnek bilgin var mi bilmiyorum
Bitane web sitesi satin al ve bu sitenin kaynak kodlarini o satin aldigin shellciden iste sana verecek mi vermiyecek mi ? Vermiyecek neden cunku adam sana kaynak kodlarini verir ise sen o kaynak ile kendine ekmek kapisi acarsin vs vs vs gibi seyler.

Smdk apk hakkinda bilgi sahibi olmiyan bilgi edinmek icin kac gununu harcar en az 3 gun o da tam kapasite degil deneme yanilma.

Ama bugun benim sana 62 saatlik bilgime yada 100 sattlik bilgimi sana 5, saat olarak sunmam mi sorun yada soru oluyor.

Bugun sen ben kim olursa olsun lisansi urun uyv prog vs vs ne olursa olsun kirmasi onarmasi eklemesi cikarmasi en aşa 4/5 saatini alir

Neyse fazla yormayin beni.

A.
E
O

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
2,063
35
Osmaniye 80

Sahinyghs

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
420
0
Mgla,Hty,Mdn
Paket adı genius.mohammad.loic loic programının sahibi kodları açıp inceledim byzehirx veya benzeri birşey görmedim sadece içindeki banner fotolar ve ikon değiştirilmiş uygulamayı adam çalmış fotoları değişmiş sahiplik ilan ediyo hahaha hiç gülesim yoktu kendini zeki sanan çocuk

Sessiz Tehlike

Katılımcı Üye
14 May 2016
422
0
Paket adı genius.mohammad.loic loic programının sahibi kodları açıp inceledim byzehirx veya benzeri birşey görmedim sadece içindeki banner fotolar ve ikon değiştirilmiş uygulamayı adam çalmış fotoları değişmiş sahiplik ilan ediyo hahaha hiç gülesim yoktu kendini zeki sanan çocuk

Dimi :D

crysis30

Üye
26 Şub 2014
202
0
hakkari
bu program bir çalıntıdır sadece üzerinde bir kaç fotuğraf yönlendirme ve yazı ve kodlamayla basit bir şekilde yapılmış bunlar basit şeyler lütfen daha profesonel işlerle uğraşın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.