Modem Hackleme-Router_Scan //GERI DONUS

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
bir ton ip adresi buldu tek tek denerken buna rasladım :D :trl

ALR2vB.jpg

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Hayır.isterseniz çok şey yaparsınız,kendinizi küçük görmeyin siz gayet başarılı bir hackersiniz.Ama türk sitesi o sıkıntı yoksa bam bam :trl
VALLAH BİLLAH bilgim yok hack mack konularında bi ara bakayım dedim hack kelimesinden başka bişey anlamadığımı görünce :D ingilizce bilmeden ingilizce kitap okuyorum zanettim sayfadan çıktım :trl

ama şunu farkettim benim tarattıp denediğim ip lerin çoğu çevre ve şehircilik bakanlığına bağlı :D hemen çıkıyorum görünce :trl

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Yararlı eline sağlık
Sağol
VALLAH BİLLAH bilgim yok hack mack konularında bi ara bakayım dedim hack kelimesinden başka bişey anlamadığımı görünce :D ingilizce bilmeden ingilizce kitap okuyorum zanettim sayfadan çıktım :trl
Haykırdım Ulan :D
ama şunu farkettim benim tarattıp denediğim ip lerin çoğu çevre ve şehircilik bakanlığına bağlı :D hemen çıkıyorum görünce :trl

Android rutsuz 4.0 da kulana bileceği m bi program varmı
Yaw Reyiz Pc'de Zor Çalışıyor Ne Android'inden Bahsediyon :trl

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Yine Sen ve Yine Sağlam Bir Konu
Teşekkür ederim herzaman görevimizi layiğinle yerine getirmeye çalışıyoruz.
Bu tarz bir konu hatırlıyorum sanki ama aynısı değil :)
Ellerinize sağlık
Teşekkür ederim.
Çevremizdeki Modemlerimi Tarıyor ?
Sanmam.Adam muştaki tarım bakanlığının modemini buldu :D halbuki kendisi köyde oturuyor bende usa da güvenlik kameralarını buldum.sorabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.