Modem Hackleme-Router_Scan //GERI DONUS

AllenBeKo

Yeni üye
5 Tem 2012
17
0
Abi Ellerine Sağlık Kullandım Programı Şuan Elimde 5658 İP Var 390 TANE si Good Results'a Düştü Yani Arayüzlerine Girebiliyorum Benim Sormak İstediğim Şey Bu Modem'ler Üzerinden İnternete Bağlanan Bilgisayarlara RAT vb. Atabilirmiyim

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
Çok Teşekkür Ederim Kıbrıslı Pek Annayamadımda Bu Hacklenecek Modemler Çevremizdeki Modemlermi Yani Programa Düşenler ? Açıklarsan Sevinirim

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
Ah Hocam İyi Güzel Diyorsunda Daha Önce Hiç Yapmadığım İş ama Yapıldığında Etkili Olacağını Düşünüyorum O Yüzden Israrcıyım Ama Bi Yol Gösterecek Birisi Lazım
buyrun burdan biraz yardım alabilirsiniz [ame]https://www.youtube.com/watch?v=r0WhLqwTIrg[/ame] en sonunda server oluşturup kurbana yedirirseniz kurban zombiniz olmuş olur. windowsta hali hazırda uzak masaüstü bağlantısı var arama çubuğuna yazarsanız karşınıza çıkacaktır

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
Merhaba Arkadaşlar 5 Günün Ardından Yaptığım Araştırmalar Sonucu Çok Güzel Bir Program Buldum Ve Sizlerle Paylaşıyım Dedim.
Hadi Başlayalım;
Resimlere Dikkatli Bakın...
9Qy6L5.png

gqaNX5.png

V0dZEv.png

z3XWn7.png

m3BV48.png

1L59VN.png

br3OkZ.png

z3XWa7.png

NpPyla.png

nRnvJB.png

Modem Hackleme İndir
Modem Hack Virüs Total.
ldlobQ.png

İp Adresini Alacağımız Sitenin Linki.
.
.

X0AnPD.gif

kıbrıslı sağol mahallede ne kadar internet varsa hepsinin şifresi bende

AllenBeKo

Yeni üye
5 Tem 2012
17
0
buyrun burdan biraz yardım alabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=r0WhLqwTIrg en sonunda server oluşturup kurbana yedirirseniz kurban zombiniz olmuş olur. windowsta hali hazırda uzak masaüstü bağlantısı var arama çubuğuna yazarsanız karşınıza çıkacaktır

Hocam Sizde E yeter artık dediniz bana haklısınız ama zaten video da gösterdiği kısım tamam benim sormak istediğim server i nasıl yedirebilirim darkcomet ile yapılan bir server nasıl karşıya yedirebilirim uzak masaüstü bağlantısı kullanarak karşıya nasıl bağlanırım

Demonyoz

Üye
25 Ara 2015
206
0
Rize
Şansima hiçbiri olmadi :) yararli konu yinede eline sağlik. Bide şeyi sorucam bu key secrutiy olan yerlerde yazilari olan modemlere direk giriş mi yapiyoruz hani onlarin orda gozukmesinin bi şeyi varmi?

Son düzenleme:

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
Hocam Sizde E yeter artık dediniz bana haklısınız ama zaten video da gösterdiği kısım tamam benim sormak istediğim server i nasıl yedirebilirim darkcomet ile yapılan bir server nasıl karşıya yedirebilirim uzak masaüstü bağlantısı kullanarak karşıya nasıl bağlanırım
uzak masaüstü bağlantısı aracını açtığınıza karşınıza çıkan yere ipyi yazın bağlan deyin port yada şifre falan istemesi lazım tam hatırlamıyorum. gereken şeyleri girdikten sonra bilgisayarın kontrolü sizde olacak. serverinizi bilgisayara indirip çalıştırın.

AllenBeKo

Yeni üye
5 Tem 2012
17
0
uzak masaüstü bağlantısı aracını açtığınıza karşınıza çıkan yere ipyi yazın bağlan deyin port yada şifre falan istemesi lazım tam hatırlamıyorum. gereken şeyleri girdikten sonra bilgisayarın kontrolü sizde olacak. serverinizi bilgisayara indirip çalıştırın.

Hocam Eğer Müsait iseniz Bu İşte Bana Özelden Yardımcı Olurmusunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.