Modemden Kamera Hack //THT -'GonzaLes

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
Konuda 192.168.1.1/rom-0 adresine Girin Bişey İndirecek Dİyor Fakat Ben o Adrese Girdiğimde File Not Found Diyor

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
485
85
u bilmiyorum maalesef
Konuda 192.168.1.1/rom-0 adresine Girin Bişey İndirecek Dİyor Fakat Ben o Adrese Girdiğimde File Not Found Diyor

telefodan yapıyorsan o yüzden hata alıyorsundur telefondan indiremezsin ama bilgisayardan denemeni tavsiye ederim eğer bilgisayardada aynı hayatı verirse burayı deneyiniz =>> Modem Arayüzleri | Modem Şifreleri, Modem Arayüz, Modemler, Modem IPleri, Modemler Hakkında, Modem Kurulumu, Modem Kurulum, Modem Yapılandırma, Modem Arayüzü

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
telefodan yapıyorsan o yüzden hata alıyorsundur telefondan indiremezsin ama bilgisayardan denemeni tavsiye ederim eğer bilgisayardada aynı hayatı verirse burayı deneyiniz =>> Modem Arayüzleri | Modem Şifreleri, Modem Arayüz, Modemler, Modem IPleri, Modemler Hakkında, Modem Kurulumu, Modem Kurulum, Modem Yapılandırma, Modem Arayüzü

Zaten Bilgisayarda Denedim Benim Telefonum Rootlu ve wifi hack uygulamaları var bilgisayar ise kasalı o yüzden bilgisayardan wifi hacklemem için adaptör lazım oda bende yok bende telefondan hackliyorum o yüzden telefon için wifi arayüzü şifre kırmam lazım ordanda kameralara girmem lazım

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
485
85
u bilmiyorum maalesef
Zaten Bilgisayarda Denedim Benim Telefonum Rootlu ve wifi hack uygulamaları var bilgisayar ise kasalı o yüzden bilgisayardan wifi hacklemem için adaptör lazım oda bende yok bende telefondan hackliyorum o yüzden telefon için wifi arayüzü şifre kırmam lazım ordanda kameralara girmem lazım

siz videoyu izlemediniz sanırım modem arayüzüne girmeden de bakabilirsiniz. Videoyu Tam olarak İzleyiniz

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
siz videoyu izlemediniz sanırım modem arayüzüne girmeden de bakabilirsiniz. Videoyu Tam olarak İzleyiniz

İzledim. Öncedende Belirtiğim Gibi kameranın İpsini Telefondan Bulmam İçin Yardım İstedim Sizde Dedinizki Modem Arayüzüne Girmeye Çalış Ordanda açık portlardan ip si ne bak Cenovodanda admin Yaz Şifreyi Boşluk Bırak Dediniz o Yüzden öle dedim

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
485
85
u bilmiyorum maalesef
İzledim. Öncedende Belirtiğim Gibi kameranın İpsini Telefondan Bulmam İçin Yardım İstedim Sizde Dedinizki Modem Arayüzüne Girmeye Çalış Ordanda açık portlardan ip si ne bak Cenovodanda admin Yaz Şifreyi Boşluk Bırak Dediniz o Yüzden öle dedim

siz bi telefondan cenova indirin ve bu ip adresini girin belki olablr 192.168.2.200:80

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.