Modemden Kamera Hack //THT -'GonzaLes

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
Arayüzlerde wps ler açık olursa genellikle açık oluyor mesela 192.168.1.1/rom-0 yazdıgında bir dosya indiriyor ve bunu bi site vardı oraya yüklediğinde arayüz şifresi gözüküyor ve öyle giriş yapıyorsun zaten standart şifresi değildi ben öyle yaptım ;)
Bu konuya bi bak istersen ;) http://www.turkhackteam.org/modem/1077453-192-168-1-1-arayuz-sifrenizi-bulun-100-a.html

o dediğin modem arayüz şifresi için geçerli kamera arayüz şifresi için bi yöntemin var mı ?

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32

Ben linkinin attığın konuda kabataslak yorumlarsak statik ıp üzerinden kameraya ulaşmayı gördüm ama yine genel anlamda default şifreden bahsetmiş sadece hydra crack die bi başlık atmış ama anlatmamış konuyu okudum eksik anlamadıysam hala default şifresi değiştirilmiş bi kameraya ulaşamıyoruz

Not: hedef kameraya ulaşamıyoruz rastgele illaki default bi arayüz yakalanır ama önemli olan hedef DVR

ayrıntılı sormam rahatsız ediyomu bilmiyorum kusura bakma ama ben uzun zamandır araştırıyorum hedef DVR sistemine sızmanın bi yolunu statik ıp üzerinden default şifresini girmenin ötesinde bişi göremedim eğer işime yarar farklı bi fikir bulabilirsem çok mutlu olucam onun için uğraşıyorum ;)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,800
2
356
85
u bilmiyorum maalesef
Ben linkinin attığın konuda kabataslak yorumlarsak statik ıp üzerinden kameraya ulaşmayı gördüm ama yine genel anlamda default şifreden bahsetmiş sadece hydra crack die bi başlık atmış ama anlatmamış konuyu okudum eksik anlamadıysam hala default şifresi değiştirilmiş bi kameraya ulaşamıyoruz

Not: hedef kameraya ulaşamıyoruz rastgele illaki default bi arayüz yakalanır ama önemli olan hedef DVR

ayrıntılı sormam rahatsız ediyomu bilmiyorum kusura bakma ama ben uzun zamandır araştırıyorum hedef DVR sistemine sızmanın bi yolunu statik ıp üzerinden default şifresini girmenin ötesinde bişi göremedim eğer işime yarar farklı bi fikir bulabilirsem çok mutlu olucam onun için uğraşıyorum ;)

Tamam Kardeşim Sen Haklısın.

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
Tamam Kardeşim Sen Haklısın.

Buyur burdan yak çocukmusun arkadaşım sana insan gibi bişi soruyoruz ne bu tripler ben 2 buçuk yıl kamera kurulumunda çalıştım bahsettiğin yöntem bi hack değildir bu zaten kurulumcular tarafından kullanılan bi çalışma yöntemidir statik ıp üzerinden default şifresi olan her kameraya girilebilir ben sana DVR arayüz şifresi değiştirilmiş bi sisteme girilebilir mi diye soruyorum bilmiyosan bilmiyorum de hayret bişey ya

bilmeyenler için güzel bilgi eline sağlık ama bi hack değildir !

iyi forumlar

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Okulun zilini hacklesem kameraları nasıl deaktif edip silerim ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,800
2
356
85
u bilmiyorum maalesef
Buyur burdan yak çocukmusun arkadaşım sana insan gibi bişi soruyoruz ne bu tripler ben 2 buçuk yıl kamera kurulumunda çalıştım bahsettiğin yöntem bi hack değildir bu zaten kurulumcular tarafından kullanılan bi çalışma yöntemidir statik ıp üzerinden default şifresi olan her kameraya girilebilir ben sana DVR arayüz şifresi değiştirilmiş bi sisteme girilebilir mi diye soruyorum bilmiyosan bilmiyorum de hayret bişey ya

bilmeyenler için güzel bilgi eline sağlık ama bi hack değildir !

iyi forumlar

madem 2 buçuk yıl kamera kurulumunda çalıştın onunda bir yöntemini sen bilmen lazım

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
madem 2 buçuk yıl kamera kurulumunda çalıştın onunda bir yöntemini sen bilmen lazım

senin mantığına göre yıllardır bankada çalışan veznedarların şuan milyarder olması her blgisayarcının hacker olması her şoförün araba üretebilmesi felan lazım ben zaten uğraşmışım bulamamışım ve burda soruyorum bilen anlatır bilmeyen bilmiyorum der buda bu konudaki son mesajım aradığım demekki burdada yok

iyi forumlar :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,800
2
356
85
u bilmiyorum maalesef
senin mantığına göre yıllardır bankada çalışan veznedarların şuan milyarder olması her blgisayarcının hacker olması her şoförün araba üretebilmesi felan lazım ben zaten uğraşmışım bulamamışım ve burda soruyorum bilen anlatır bilmeyen bilmiyorum der buda bu konudaki son mesajım aradığım demekki burdada yok

iyi forumlar :)

bankada çalışan veznedarın aylık bir miktar maaşı vardır
bilgisayar la ugrasan herkez hackerlikmi yapacak tamir lede ugrasabilir
peki şoförler araba üretmezler sürerler herşeyin bir başlangıcı ve dersi vardır
evet aradıgın burada yok sizede iyi forumlar :)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Ellerine Sağlık :) Arkadaşlar Tartışmayın Gerek Yok olan Oldu zevki Budur Karışamazsınız Kimsenin Özgürlüğüne..

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
Yazmiyim yazmiyim diorumda yine duramıyorum arkadaşım bankadaki veznedarın maaşı var ama zengin değil bende 2 bucuk yıl kurulum yaptım kırılım değil idrak edebildin mi kendi kendinle çelişiyosun bilmiyorum demek bu kadar zor değil neyse sen takılmana bak büyük heykır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.