MsN de kim kiminle ne konusuyor buyrun bakın

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
MSN DE kim kiminle ne konusuyor buyrun bakın :woottarkadaslar artık HACK ısı nı yasal yollarla satmaya basladılar neyse sımdı verecegım lınkten programı ındırın ve kurun kurduktan sonra programın sol ust kosesınde konustugunuz kısını ıp numarısını ve ne yaptıgını goruceksınız heğsı bu kadar anlamayan olursa yardımcı olabılırım ıse yarıyor denendi..

http://www.immonitor.com/download/msnchecker.exe

DaHa once verilmisse ozur dılerım !!
:mad:

emege saygıyı unutmayın ........

hashas

Üye
25 Ağu 2007
96
0
ben bunu biliyom güzel programda serialı yok çünkü patayla satılıyo casus yazılımlar diye sende varsa serai paylaşırsan seviniriz

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
çalışıyorsa bile serialı lazım...Onu bulsanız ble yukardaki arkadaş demo olarak devam ediyor dedi...Bi denemek lazım tabiki..ama ip adresini yazıp göremessiniz..Aynı ağ üzerinde yani bi cafe mesela oradaki konuşmaları grebilirsiniz ancak ;) yani heveslenmeyin benim manitaya bi bakiyim kiminle ne konuşuyor diye :D

ertug_gs1905

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
342
4
İSTANBUL
ya harikasın ama nasıl kullanıldığını oğretirmisin ıp adresi istiyo onu nasıl bulacaz nasıl çalıştını öğretirsen çok sevinirim emeğine sağlık

hapyy_m

Yeni üye
3 Eki 2007
1
0
Süper bişey :)

arkadaşlar evet cok guzel ama bu demo galibamda seriali nedir bir
de demoda olsa ben calıştıramadan bir türlü olmadı anlamadım . Çok şimdiden cok teşekkürler

Themagic

Yeni üye
3 Eki 2007
2
0
yaw programi kurdum ama acmiyor eksik var diyor denedim olmiyor bi yardim edermisiniz lutfen tessekurler...

metbill

Yeni üye
3 Eki 2007
1
0
program için tşk ama işe yaramıyor veya ben beceremedim ip numaralarını göstermiyor. nasıl yapıcam yardım ltfn.......

emona

Yeni üye
4 Eki 2007
2
0
programın sol ust kosesınde konustugunuz kısını ıp numarısını ve ne yaptıgını goruceksınız heğsı bu kadar anlamayan olursa yardımcı olabılırım ıse yarıyor denendi..

yaw bana sende bi poh tan anlamiosn deme ama
konuştuumuz kişinin ip numarasını biz mi yazicas yoksa kendi mi çıkio :S
benmkinde çıkmio da o bakımdan:S
beceremedm yaane :confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.