MsN de kim kiminle ne konusuyor buyrun bakın

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
dostum ama sadece cafede yani aynı çalışma gruplarına ait yerlerde oluyor bu programın mantığı bu yani yoksa net üzerinden ip adresi ile bağlanırsa ne gerek war diğer hack programlarına ki demi ama bunun serialine bakıcam hemen bulursam weririm ayıpsınız

hackseker

Yeni üye
15 Eki 2007
5
0
Slm Arkadaslar Msn Sifresini Kirabilen Varsa Lutfen Bana Yardim Edermi Adim Buket Ben Bu Programi Indridim Ama Beceremedim :) Yardimlarinizi Bekliyorum

kırmızı1

Yeni üye
23 Tem 2007
7
0
ya bu aynı ag üzerindeki pclerde olmuomuydu?bnde full sürümü var ama aynı olmalı diye okumsutm ben bunu:D

kısaca

Yeni üye
22 Eyl 2007
30
0
hantala yardım cı ol da şu serial işine yardım et kardeş... paylaşım için tşklerçç......

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
arkadaşlar ama benim bildiğim kadarı ile bu program aynı çalışma grubu üzerinde ki pclerde çalışmıyomuydu yoksa kalkıpta tr üzxerindeki başka bi kişinin ne yazdığını nasıl görcek sizcede öLe deil mi ben bu programı kullandım ama sadece aynı ağ üzerindeki bilgisayarlarda geçerrli oluyor en azından ben böLe biliyorum ve kullandım da ama yine de paylaşımın için saol mesela internet cafede kızların msn adreslerini almak için kullanılabilir bence

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
arkadaşlar ama benim bildiğim kadarı ile bu program aynı çalışma grubu üzerinde ki pclerde çalışmıyomuydu yoksa kalkıpta tr üzxerindeki başka bi kişinin ne yazdığını nasıl görcek sizcede öLe deil mi ben bu programı kullandım ama sadece aynı ağ üzerindeki bilgisayarlarda geçerrli oluyor en azından ben böLe biliyorum ve kullandım da ama yine de paylaşımın için saol mesela internet cafede kızların msn adreslerini almak için kullanılabilir bence:twist

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.