MsN de kim kiminle ne konusuyor buyrun bakın

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
:mad: kardeş dalga geçion bizle galiba yükledim pc res attı sonra sistem dosyası p bilmemene çalısmıo die kurulum diski istedi allahtan 10 sn de geri alabiliom Pc yi :D

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
:mad: kardeş dalga geçion bizle galiba yükledim pc res attı sonra sistem dosyası p bilmemene çalısmıo die kurulum diski istedi allahtan 10 sn de geri alabiliom Pc yi :D

Buyur Bu Tür Hataların Cözümünü Arsenik vermistir...

Sistem başlatılırken hatalı veya eksik dosyalarla karşılaşılıyorsa...
Windows, başlatılır ken eksik veya hasar görmüş dosyaları rapor edebilir. Sistem başlatılıyor olabilir ancak sorunu gidermezseniz uyarıları her seferinde yeniden almaya devam edersiniz.

Çözüm: Registry’deki eski yazılım artıklarını ortadan kaldırmalısınız. Öncelikle Windows başlatılırken, işletim sisteminin kusurlu bulduğu dosya isimlerini not alın.

1- Başlat menüsünden Çalıştır’ı seçin ve dosya adı yerine "regedit" yazdıktan sonra Tamam’a tıklayın. Kayıt Düzenleyicisi başlatılacaktır.
2- Düzen ve Bul’a tıklayın ve arama satırına ilk not aldığınız dosya ismini girin. Arama sonuçlanınca bulunan kaydın üzerine sağ tuşla tıklayın ve Sil’i seçin. Bir sonraki soruyu Evet’e tıklayarak geçin. F3 tuşuyla aynı ad altındaki tüm kayıtları görüntüleyebilirsiniz. İlk iki adımı diğer dosyalar için de tekrarlayın.
3- Menü çubuğu üzerinden Kayıt’a tıklayın ve Kapat’la programı sonlandırın.

alıntıdır
[ Arsenik ]

Kolay gelsin İyi Forumlar....

TimSahc-Tr

Yeni üye
29 Ara 2008
8
0
bunu kullanamadım resimli yada ayrıntılı anlatım varmı yaparmısınız gerçi biras uğraşsam bulurum ama çk çok çok mesgulum

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
Buyur Bu Tür Hataların Cözümünü Arsenik vermistir...

Sistem başlatılırken hatalı veya eksik dosyalarla karşılaşılıyorsa...
Windows, başlatılır ken eksik veya hasar görmüş dosyaları rapor edebilir. Sistem başlatılıyor olabilir ancak sorunu gidermezseniz uyarıları her seferinde yeniden almaya devam edersiniz.

Çözüm: Registry’deki eski yazılım artıklarını ortadan kaldırmalısınız. Öncelikle Windows başlatılırken, işletim sisteminin kusurlu bulduğu dosya isimlerini not alın.

1- Başlat menüsünden Çalıştır’ı seçin ve dosya adı yerine "regedit" yazdıktan sonra Tamam’a tıklayın. Kayıt Düzenleyicisi başlatılacaktır.
2- Düzen ve Bul’a tıklayın ve arama satırına ilk not aldığınız dosya ismini girin. Arama sonuçlanınca bulunan kaydın üzerine sağ tuşla tıklayın ve Sil’i seçin. Bir sonraki soruyu Evet’e tıklayarak geçin. F3 tuşuyla aynı ad altındaki tüm kayıtları görüntüleyebilirsiniz. İlk iki adımı diğer dosyalar için de tekrarlayın.
3- Menü çubuğu üzerinden Kayıt’a tıklayın ve Kapat’la programı sonlandırın.

alıntıdır
[ Arsenik ]

Kolay gelsin İyi Forumlar....

:) kardeş görsen sorunLarı chdksk açılıyor sistem başlamadan önce ordaki soruınları görsen şuanda kendine dalgamı geçiorsun dersin :) 1000000 lerce şey geçiyor mecbur sistem geri yükLedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.