Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Merhaba Arkadaşlar..bu güne kadar forumumuzun birçok kısmında tartışılagelen bir soruyu yerinde açarak tartışma ortamı kurmak istedim..kimi arkadaşlar gereksiz bulabilir ama olsun,biz gene de yaptık...yorum yazmak isteyen elbette yazacak.. :)

oylayın ve yorumlayın..alan hepimizin..!!!

Son düzenleme:

spring27

Uzman üye
21 Ağu 2007
1,328
5
Yaşadığım Şehir :)
hack diye birşey var ama ben yok die oy verdim hack nası var keylogger vs vs trojen ve diğer programlar ama kesinlikle tıkla yaz msn sini yada char fln ıd yaz pw si qelsin kesinlikle oyle bir program yok :S

bedengi

Üye
25 Nis 2009
146
0
evet var ama arkadşın dediği gibi ''adresi yaz şifre gelsin'' bu tür yazılım lar tuzaktır

barbaran060606

Yeni üye
30 May 2009
4
0
arkadaşlar msn kırma die birşey yoktur sadece karşıdaki kişi ya sizi fake mail ile kandırır veya ıp adresiniziden msn nenizi alabilir yoksa böle bişey yok bn bu işlerle ugraşıyorum cünkü :))

ninno

Yeni üye
6 Haz 2009
1
0
ben bir olayı anlatacagım:
ben hack mack anlamam. ama merak ettim. az cok hangi yollarla yapıldıgını biliyorum.
olaya geceyim:
ben vatani görevimi Şanlıurfa da yaptım. orda bir cafede memleketten arkadaslarla msn de laflıyorum.
iki genc geldi. kız cocugu acele ettiriyor. "hadiii cabuuk yaa"
dikatimi çekti cocuk oturdu masa basına hemen bişeyler yükledi,
bildiğin hotmail sayfasını actı. sonra anladıgım kadarıyla html kodlu bir şekilde actı. yani hotmail sayfasını biliyorum maillerimi okuya okuya sekil şemal kafama kazınmış. mail sayfası işte.
kız sordu: "kırabilecek misin?" cocuk sus bi diye kızdı.
cocuk normal parolamı unuttum şekliyle bişeyler yaptı. sonra biyerlere tıkladı, bu html kodlu sayfa tekrar eski mail sayfası haline geldi. konusmalarından anladıgım kadarıyla şifreyi geri aldı. ve kız ona dedi ki: kırılmayacak bi şifre olustur.
5 dk surmedi geri alması.
urfada cafeler hacker kaynıyo.
cok ustalar. baska seylere de tanık oldum.
paylasmak istedim

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Msn Hack Dİye Birşey Yok Diye biliyorum Herşey Mantık'en yapiliyor ve karşi tarafin açikarlından yararlaniliyor ....

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
boş işler insanların özeline girmek nasıl tatmınkar ediyor insanları anlamıyorum sacma sapan işler site hack daha mantıklı bence

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
ben bir olayı anlatacagım:
ben hack mack anlamam. ama merak ettim. az cok hangi yollarla yapıldıgını biliyorum.
olaya geceyim:
ben vatani görevimi Şanlıurfa da yaptım. orda bir cafede memleketten arkadaslarla msn de laflıyorum.
iki genc geldi. kız cocugu acele ettiriyor. "hadiii cabuuk yaa"
dikatimi çekti cocuk oturdu masa basına hemen bişeyler yükledi,
bildiğin hotmail sayfasını actı. sonra anladıgım kadarıyla html kodlu bir şekilde actı. yani hotmail sayfasını biliyorum maillerimi okuya okuya sekil şemal kafama kazınmış. mail sayfası işte.
kız sordu: "kırabilecek misin?" cocuk sus bi diye kızdı.
cocuk normal parolamı unuttum şekliyle bişeyler yaptı. sonra biyerlere tıkladı, bu html kodlu sayfa tekrar eski mail sayfası haline geldi. konusmalarından anladıgım kadarıyla şifreyi geri aldı. ve kız ona dedi ki: kırılmayacak bi şifre olustur.
5 dk surmedi geri alması.
urfada cafeler hacker kaynıyo.
cok ustalar. baska seylere de tanık oldum.
paylasmak istedim

ilginç bir hikaye gerçekten..paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım...
evet yorumlara devam beyler bayanlar.. :)

kara_kol

Yeni üye
7 Haz 2009
26
0
belki

msn hacklenir zaten bir tane msn im hacklendi ama bu programla felan olmaz .. bunu anladım.ancak karsındakine keylogeri yedirirsen evet hacklemiş olursun ama nasıl yedireceksin o var hack budur işte.yada bir feyk site acarsın şifresini girdiği zaman sana mail olarak gelir bilgileri fakat msn hack için herhangi bir program olduğuna inanmıyorum şahsen.

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
msn hacklenir zaten bir tane msn im hacklendi ama bu programla felan olmaz .. bunu anladım.ancak karsındakine keylogeri yedirirsen evet hacklemiş olursun ama nasıl yedireceksin o var hack budur işte.yada bir feyk site acarsın şifresini girdiği zaman sana mail olarak gelir bilgileri fakat msn hack için herhangi bir program olduğuna inanmıyorum şahsen.

evet arkadaşım,marifet yemekte değil,onu yedirmektedir bence..program veya her ne olursa olsun önemli olan işi bitirebilmek...yorumun için teşekkürler..
yorumlara devam edelim beyler bayanlar...!! :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.