Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Merhaba arkadaşlar ben bu msn hack hakkında biraz konuşmak istiyorum. Ben bu msn hack olayına bir türlü inanmıyorum inanmamda çünkü msn hack diye bir şey yoktur . Kimse bana diyemezki ben isteğim msn adresinin şifresini alırım ve girerim diye. Herkes kendince hack yapıyorum diyor ama hiç biri işe yaramıyor. Herkes kandırma peşinde kanalar da var yok diye birşey demiyorum oda onların kerizliği adamlar yıllanmış programı ben hack ediyorum diye siteye yolluyor programı indirdimide hiç bir işe yaramıyor dediğim gibi kimse bana ben istediğim msn adresini kırar şifreyi alırım diyemez diyen varsa benimle iletişime geçsin lütfen
[email protected]

hacım msn adresi vermek yasaktır..bakınız forum kuralları...pm atabilirsin istediğin kişilere..

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
acamiler yapamadığı için yok derler ama gereçek hackerlar işi ***ürür bence wardı ama istediğin adres olmaz olrası ayrı..

swat15

Yeni üye
5 Kas 2008
1
0
kardeş enin o dediğin çocuk gizli sorusuyla değiştirmiştir.yada o msn şfiresini değiştirene paralo mu unuttum var hotmail sitesinde ona tıklayıp kızın msn adresini yazıp o kızın heklenen msn sine gitmişit ve oda demişti ki bnnm mail kutum bozuldu falan filan atmıştır bu maili kopyalşa bana tekrar gönder öyle düzelcek demiştir ve zaten onun gönderdiği mailde şifre değiştirme mailidir öyle olduğu için o tekrar gödnerince oda şifreyi değiştirmiştir anlamayan varsa msn e gelsin anlatayım böyle olmaz çok uzun iş kısadan gittim biraz ama olsun msn=swat.595hotmail.comi

JoKeR_Mc

Yeni üye
21 Eyl 2007
49
0
hack bi tür hırsızlıktır karşıdakinin açık bıraktığı ve onu kandırabildiğiniz kadarını çalabilirsiniz bu anlamda vardır fakat yaz mail adresini bul şifresini babında bi hack yoktur..

Te@M_LiDeR

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
496
0
RiZe
walla benim görüşüm...Msn Hack PROGRAMI die bişe yok...program yok ta öbürtürlü sosyal enginierler hack yaparsınn...hiç bir hackın programı olmazz

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Arkadaslar Sızden Bır Istegım Olucak MSn Hack Bılen Arkadaslar Bana MSJ Olarak MSn Adresını Verebılırmıı Msnden Ben KOnusucam Kendısıylede . . . Merak Etmeyın Yenı Oldugum Icın Msn HAck Bılmıorm :D:D

iskotpirix

Yeni üye
13 Ağu 2009
13
0
Ewt Arkadaşlar tabiki var ama Biz bilmiyoruz bilen adamda zaten yıllarını harcamışş (Grafik, veri web,donanım) konularında uzmanlaşmış kişilerdir şahsen ben 15 yılımı bu işe harcayıpta buraya yazmam. Zaten bi proğramıda yoktur cmd den yapılıodur; unutmayın Hacket proğram kullanmaz proğram yazar...

derssail

Yeni üye
18 Ağu 2009
3
0
hack tamamen kendi işiniz araştırma gerektiren ve programla tıkla şifre gelsinle alakası olmayan bişeydir trojanle en basiti bence :D

dj_moda

Üye
18 Ocak 2009
72
0
arkadaşlar her e mail adresi kırılabilir.ama bunu kendi başına yapacak bir program yok.
Slick Hacking Pro adamlar böyle bir pro yapmışlar.bunu kullanmayı öğrendiğinde istediğin hesabın şifresini bulursun diyorlar.100$ verirsen iki hafta içinde istediğin adresin sifresini yolluyorlar.

yanı kısaca bunu yapmak kolay sayılmaya bilir ama yapılamaz değil.

sadece bunun için tek bir program yok.

tabi pro bunu yapabiliyorsa artık oda var demektir.

:))

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Ewt Arkadaşlar tabiki var ama Biz bilmiyoruz bilen adamda zaten yıllarını harcamışş (Grafik, veri web,donanım) konularında uzmanlaşmış kişilerdir şahsen ben 15 yılımı bu işe harcayıpta buraya yazmam. Zaten bi proğramıda yoktur cmd den yapılıodur; unutmayın Hacket proğram kullanmaz proğram yazar...

bencede yıllarını bu işe harcamış kişiler için msn pass felan hikaye daha ağır işlerle uğraştıklarından eminim..matrix de neo nun ajanların şifresini görmesi gibi bişey :D:D

yorumlara devam arkadaşlar..orjinal yorumlar var hakkaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.