Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559

Richie-

Üye
14 Haz 2009
54
0
Msn HacK doğRuduR vaRdıR .. Ama öyLe bi pRogram yoK ..! ya faKe maiL ataR adm size ya da keylogger iLe çaLar ..! Msn Hack Programı diye biRşey yoktuR arkadsLar ..! LütFen Forumda'da Msn hacK Programı vb.. konuLar açıp Forum KirLiLiği yaratmayınız ..! (.

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Msn HacK doğRuduR vaRdıR .. Ama öyLe bi pRogram yoK ..! ya faKe maiL ataR adm size ya da keylogger iLe çaLar ..! Msn Hack Programı diye biRşey yoktuR arkadsLar ..! LütFen Forumda'da Msn hacK Programı vb.. konuLar açıp Forum KirLiLiği yaratmayınız ..! (.

evet kardeş ben sana katılıyorum...msn hack programı fln olamaz...belki fake ya da keylogger olabilir..forumda da bissürü konu var böyle ama...nyse hadi..

yorumlara devam edelim.. :)

laheyl13

Yeni üye
16 Tem 2009
1
0
benide hackleiler

ben bir olayı anlatacagım:
ben hack mack anlamam. ama merak ettim. az cok hangi yollarla yapıldıgını biliyorum.
olaya geceyim:
ben vatani görevimi Şanlıurfa da yaptım. orda bir cafede memleketten arkadaslarla msn de laflıyorum.
iki genc geldi. kız cocugu acele ettiriyor. "hadiii cabuuk yaa"
dikatimi çekti cocuk oturdu masa basına hemen bişeyler yükledi,
bildiğin hotmail sayfasını actı. sonra anladıgım kadarıyla html kodlu bir şekilde actı. yani hotmail sayfasını biliyorum maillerimi okuya okuya sekil şemal kafama kazınmış. mail sayfası işte.
kız sordu: "kırabilecek misin?" cocuk sus bi diye kızdı.
cocuk normal parolamı unuttum şekliyle bişeyler yaptı. sonra biyerlere tıkladı, bu html kodlu sayfa tekrar eski mail sayfası haline geldi. konusmalarından anladıgım kadarıyla şifreyi geri aldı. ve kız ona dedi ki: kırılmayacak bi şifre olustur.
5 dk surmedi geri alması.
urfada cafeler hacker kaynıyo.
cok ustalar. baska seylere de tanık oldum.
paylasmak istedim

arkadaşlar benide hacklediler bende sinirlendim amcamın oğlu hacker dı gittim bi ayda öğrendim ve sonra virüs yoladım ******n bilgisayarında ki anakartı işlemci ekran kartı vs vs. sürücüleri yaktım virüsle ve su yazıyı gönderdim elmi yaman beymi

by_iskorpitx

Yeni üye
15 Tem 2009
3
0
slm arkadaşlar okadar emin olmayın msn kırmak diye bişe yoktur çalmak vardır ben başka sitede görev aldım isim vermek istemiyorum ve buraya dün üye oldum çok iyi programlar var ama bu işle ilgilenen biri msn çalmakla uraşmaz onlar küçük işler saygılar

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
slm arkadaşlar okadar emin olmayın msn kırmak diye bişe yoktur çalmak vardır ben başka sitede görev aldım isim vermek istemiyorum ve buraya dün üye oldum çok iyi programlar var ama bu işle ilgilenen biri msn çalmakla uraşmaz onlar küçük işler saygılar

doğru soyluyorsun hacım..msn hack fln zaman kaybı...neler neler yapılır msn hacklenene kadar...yorumun için sağol..

evet beyler bayanlar..devam edelim yorumlara..eksik olmayın.. :)

boskir151

Yeni üye
17 Tem 2009
1
0
keyloger le herzaman olur veya trojen le ama tek tık la imkan sız ama messenger sistemine sızmayı başaran bir yani sızmak nerdeyse imkan sızz msn sini yazarak ala bilir şifresinii
yada birkerede tüm msn leri heck laya bilir hepsini siler ama oo sisteme sısmak nerdeyse imkan sız ama tam güvenli yer diye bişi yoktur bunu herkez bilir ama kimse kalkışmadı halen
ama bunu tek kişi yapamazz :D nerdeyse 100 kişilik birgurup olması ve içerde adamı olması gerekir

xxcom

Yeni üye
26 Haz 2009
8
0
Merhaba arkadaşlar ben bu msn hack hakkında biraz konuşmak istiyorum. Ben bu msn hack olayına bir türlü inanmıyorum inanmamda çünkü msn hack diye bir şey yoktur . Kimse bana diyemezki ben isteğim msn adresinin şifresini alırım ve girerim diye. Herkes kendince hack yapıyorum diyor ama hiç biri işe yaramıyor. Herkes kandırma peşinde kanalar da var yok diye birşey demiyorum oda onların kerizliği adamlar yıllanmış programı ben hack ediyorum diye siteye yolluyor programı indirdimide hiç bir işe yaramıyor dediğim gibi kimse bana ben istediğim msn adresini kırar şifreyi alırım diyemez diyen varsa benimle iletişime geçsin lütfen
[email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.