Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559

SümüqLü

Yeni üye
1 Eyl 2009
2
0
yaHu ArkadaS VarSA Ozaman CıkıSın 1 Tanesi PayLassın ama Dıkkat ETsın Yok link Bozuk Yok Szi beCeremıyorsunuz Gibi LafLAr Hıc SöLemesın Kesın SonucLAra Gıdebılecek Cözumler Üretsin Var DıyenLer DolaylıYolu BıraKALım Olaya Direk GeceLım Bu SAtten Sora .....Tşk :)

_ceo_

Yeni üye
25 Eki 2009
5
0
bende oyumu yok tan yana kullandım . Ama kullanıcı sana bılerek veya bılmeyerek fırsat verırse zaten msn degıl istediğin her seyi çakar alırsın ama dediğim gibi esas kullanıcı sana ızın verecek yoksa ole pc basına oturarak iki tuş al sana msn ben daha görmedim yiğit te warsa dinelemk isterim .... SAYGILAR

tahref156

Yeni üye
18 Kas 2009
27
0
Ağrı\Doğubayazıt
beyler msne hack diye birşey var eğer olmasaydı benim msnem çalınmaz ve speysimede bu msne ve speys alanı hacklenmiştir demezdi malesefki çalındı...... millet çalıyor bi biz çalamıyoruz

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
beyler msne hack diye birşey var eğer olmasaydı benim msnem çalınmaz ve speysimede bu msne ve speys alanı hacklenmiştir demezdi malesefki çalındı...... millet çalıyor bi biz çalamıyoruz

Msn hack die bişi yok keylogger le calarlar biliorlarsa gizli sorunuz ve şifrenizle calarlar

evet görüldüğü üzere bir çelişki daha yaşıyoruz,aynı kapıya çıkıyor mu bilmem ama yorum sizin...yorumlara devam beyler bayanlar...

bortucine

Üye
3 Eki 2009
65
0
var

msn hack var tabiki yolu arkadaşlarımızın dediği gibi (fake,keyloger ve gizli soru tahmini ile.ama bu bizim bildiklerimiz birde gercekten işi bilen ve bizim pc de istediği gibi at kosturan ve hatta herseyimizi sınırlayan sahıslar var.bunlar için msn hack boş iş neden cocuk youncagı gii geliyor.bu benim düşüncem tabi.herkese kolay gelsin. :)

m.oğuz

Yeni üye
31 Eki 2009
1
0
Arkadaşlar msn hack kesinlikle wardır , yani bunu bilenler yapar keylogger, gizli soru, trojan virüsü vb. yöntemlerle...bunlar uğraş gerektiren ve karşıdakinin saflığına bağlı yöntemlerdir...
bunun yanında msn hack programı da war , hatta bu programla msn hackleyen bile gördüm bizzat...Ancak bunun gibi msn hack programları internete düşmez , yani imkansız internete düşmesi izin verilmez...Bu tip programlar çok gizli tutulur ve işin ustası hackerlar tarafından kullanılır , ben bizzat tanık oldum...

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/
Msn hack degilde yardimci progriler war, ben birkac msn adi si aldim, ama alternativ ve o kisinin baska adilerini aldiktan sonra ve sifremi unuttum diye gönderilen linki alternativ adressten devamli degistirerek yapabildim...buna hack denilirmi denilmezmi karar hakki verdir..mesela bir alman kizin msn i almak icin bir deneme yaptim..(almanyada yasiyorum) bu arkadas hanim gizli sorusunu benim okulun adi ne dieye sormus;) oturdugu sehir ludwigshafen eee ozaman neyapacagiz;) cok basit google amcaya ludwigshafendeki okul listesini cikarttim ve oturdugi semtide bildigimden semtine yakin olan okulari yakin listeye alarak birinci denemede BINGO* gizli cevapi bulmak bir saatimi aldi ve buna bagli olarak yahoo mail adi ve gmx adileride otamatik olarak birbirine bagli oldugundan alternativ adress olarak hepsi sifreleri kirildi...;) ama geri verdim sifreleri ve mail adileri .....bu nedemek? kendi fikir üreterek ve degisik yollari deniyerek cok sey elde edilebilir...her seyi hazir programlardan beklemek degil ... direkt MSN hack yoktur dolayli yollardan yapilabilir ben diyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.