Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
32
http://localhost
kardeşlerim :) msn hack in çok yolu var örneğin ben saftiriklere fake kız msn si açıp heriflerin parola sıfırlama linklerini istiyorum onlar çakmıyo tabi biraz cnm cicim yapınca çat msn elimde zuahahah:)

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
program kessinlikle yok ama sistem açığı vardır onu bulursanız kessinlike hacklersiniz ama ben fake mail ile yaptım 3-5 tane ilk kez denedim ve bu türk hack team site sayesinde

Son düzenleme:

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
merhaba üstte kendi mesajım var kessinlikle yoktur diye yazmışım ama yanlış yazmışım bazı şeyleri gözümle gördüm vee bence keylogger ve troj yutturursan var alıntıdır haa

csn_plus

Üye
3 Tem 2009
178
0
başkasının msn"ini hacklayarak elinize ne geçebilir ki?

Onun arkadaşlarının msn adresleri mi?

Facebook veya diğer üyelik password"ları mı ?

Kredi kartı numaraları mı?

Bunlar ne işinize yarar ki ... sonuçta hacker olmak, hırsız olmaktır bunu unutma ...

Her çalınan birşey de "Haram"dır ... Bugün Haram parayla zangin olabilirsin ama yarın ....

ByGeCe

Yeni üye
16 Eki 2009
5
0
vardır diyorum çünkü olduğunu gördüm..ama biride çıkıp acemiler için msn nasıl hacklenir daha açık anlatsa kırk yyıl kölesi oluruz:))) bir sürü konu açılmş ama sağlam çalışan bir konuya rastladım msnn dondurma konusu..:S:S ya ben beceremiyorm yada ustalar bütün sırları açıklamıyolarr

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Oy kuLLanmadım.Çünkü Msn Hack die birşey yoktur.Fakat Msn hack Yöntemleri vardır.Sosyal mühendislik,Fake,keylogger bunlardan birkaçtanesidir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.