MSN Hack Videolu

fthftth4141

Yeni üye
31 Eki 2009
11
0
bn bunu küçük çocukken de yapıodum be buna yöntem mi diosunuzzzz heh ..! bu yetenek deildir karşındakinin güvenini kazanıp da almaktar pc kullanma yeteneği nerde kaldı:D nse yine de emege saygı..!

fthftth4141

Yeni üye
31 Eki 2009
11
0
link fln görmenize gerek yok olay basit .kimin msn sini istiosanız parola sıfrlama sayfasına gelp onun msn sini yazıosunz o sıfrlamak için mail kutusuna gelen link var yha msn sahibinden onu istemek için bahane uyduruosunz mesela bnm mail kutum bozuldu bi siteye üye oldm sna yönlendrsem o linki bna atarmsn diosun .o da kerizse bunu yiyor.linki size atıor attığı link halbuki onun msn sinin parola sıfırlama linki .sora siz o linkle parolayı deiştiriosunz msn yi ele geçrmş oluosunz .kısacası hiç bi gösterşli yanı yok geyet sıradan ve karşndaknn güvenini kazanarak burda yetenek önemli .doğru düzgn hack bilen varsa yazsn saygm sonsuz ama bunlar çok çok çocukca be

sozdari

Yeni üye
6 Eyl 2009
2
0
selam ben çoktan katılıyorum aranıza ama zamanım olmuyodu girmeye ya msn şifre kıra bilen warmı yaa birinin msn adresi kıracamda bana küfürlerle etti lütfen bilen varsa ama benim msn kırmadan eklesin saygılarımla --------->[email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.