MSN Hack Videolu

yuaufqwe

Yeni üye
20 Ara 2009
23
0
bodrum
Gayet güzel ama sen şifre sıfırlamak için mail yollayınca karşıdakine giden mailde koskoca ŞİFRE SIFIRLAMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ yazıyor o linki kopyalayıp gönderen adamı nerden bulucaz :) kimse yemezki bunu :S

MSTY66

Üye
28 Ara 2009
121
0
YOZGAT
işte sizlere en kolay msn hack yöntemi videoyu izleyin görün

bu da link buyruuuunnnn: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

NOT:videonun 07:00 ıncı yerinde şifreyi kafanıza göre belirliyosunuz 07:52 de ise belirlediğiniz şifreyi yazıyosunuz

ALINTIDIR

Unutmayın virüslü prgramlarla msn hack yapılmaz her ne kadar hack = virüs olsa bile

YA KARDES KUSURA BAKMA BEN VİDEO GÖREMEDİM BENDEMİ CIKMIYO YOKSA VİDEO YOKMU :s

Einsamen

Katılımcı Üye
31 Ağu 2009
496
0
beyler link ölü değil sadece biraz bekleyeceksiz ben indirdim izledim basit bişe ama çok güzel hatta bi tane msn bile hack yaptım =)

MSTY66

Üye
28 Ara 2009
121
0
YOZGAT
işte sizlere en kolay msn hack yöntemi videoyu izleyin görün

bu da link buyruuuunnnn: rapidshare: 1-clıck web hosting - easy filehosting

not:videonun 07:00 ıncı yerinde şifreyi kafanıza göre belirliyosunuz 07:52 de ise belirlediğiniz şifreyi yazıyosunuz

alıntıdır

unutmayın virüslü prgramlarla msn hack yapılmaz her ne kadar hack = virüs olsa bile

s.a reis bu inmiyo ugrasdım ugrasdım olmuyo valla canımı cıkardı baska bi yerden indirebilirmiyik

MSTY66

Üye
28 Ara 2009
121
0
YOZGAT
ya arkadaslar hersey cok iyi güzelde su programları rapidshare den deilde baska siteden indirilebilme imkanı saglasanız rapid bi tane indiriyo 2 tane indiriyo 3.cüde hata veriyo eror yazıyo cok gıcık etti beni lütfen yardım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.